Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Dzisiaj 267

Wczoraj 352

Miesiąc 7101

Wszystkie 119726

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji "Misiu robi hop i wskakuje do drugich rąk". Dzięki waszej pomocy oraz innych instytucji - Fundacja Talent Promocja Sport, przekazała 22 grudnia zabawki dla Oddziału Dziecięco-Noworodkowego w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie. W tym dniu na buziach każdego dziecka będącego w szpitalu pojawił się uśmiech :)

Koordynatorem projektu była Nicola Kaczemba

 

Czytaj więcej:  Zabawki do Oddziału Dziecięcego w Goleniowie przekazane :)!

II miejsce dla grupy " Motylki " w konkursie plastyczny- " Mikołaja na Sportowo" . Grupa otrzymała pamiątkowy dyplom, piłki, skakanki oraz słodkości. Radość dzieci była ogromna :)

Galeria zdjęć

 

Wreszcie nadszedł ten upragniony dzień - Mikołajki. Dzieci tak długo czekały i stało się, odwiedził nas Mikołaj. Żadne z dzieci nie płakało, wszystkie były strasznie ciekawe Mikołaja i chętnie do niego podchodziły. Mikołaj miał dla każdego z dziecka prezent. Dzieci dostały także prezent do sali. Radości nie było końca. Z tego wrażenia leżakowanie przebiegło w gorącej atmosferze :)

Galeria zdjęć

Katarzyna Czapiewska

Dnia 4 grudnia odbyły się w grupie Biedronek warsztaty "Kartka bożonarodzeniowa". Rodzice chętnie przyjęli zaproszenie na spotkanie. Dzieci zaprezentowały piosenki świąteczne, których się nauczyły a następnie wzięliśmy się do pracy. Atmosfera była bardzo sympatyczna. Czas szybko minął w dobrym towarzystwie, a dzieci jeszcze kilka dni po warsztatach opowiadały jakie kartki udało im się zrobić z rodzicami.

Galeria zdjęć

Katarzyna Czapiewska

Dzisiaj grupa Stokrotek robiła drobne upominki dla najbliższych – kolorowe, pachnące mydełka. Dzieci były zafascynowane nowymi zajęciami warsztatowymi. Samodzielnie wykonywały i ozdabiały mydełka według własnego pomysłu. Prezenciki ładnie zapakowane będą wspaniałym, Świątecznym upominkiem.

Galeria zdjęć

Aleksandra Pudło

Paulina Mościcka