Wszystkie 19017

Jak co roku w zimie zjawia się u nas Święty Mikołaj. W czerwonym płaszczu i czapce, z wielkim workiem pełnym prezentów, wędruje saniami i rozwozi gwiazdkowe upominki. 6 grudnia odwiedził dzieci z grupy „Stokrotki” i przyniósł im słodkie podarki, a one pięknie zaśpiewały mu piosenkę pt.: „Czy Mikołaj przyjdzie do nas?” i wręczyły samodzielnie wykonane laurki.

Czytaj więcej: Mikołajki w grupie „Stokrotki”

Grupa Motylki brała udział w konkursie organizowanym przez Fundację Talent Promocja Sport. Naszym zadaniem było przygotowanie grupowej pracy na temat „Mikołaj Sportowy”.  Przygotowaliśmy pracę za pomocą wyklejanki. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.

Grupa Motylki

W środę 6 grudnia wszystkie dzieci oczekiwały przyjścia Świętego Mikołaja. Ten dzień zawsze wzbudza wiele emocji. Dzieci z grupy Niezapominajek zaczęły świętowanie od wizyty w kinie oglądając film "Pierwsza gwiazdka". W drodze powrotnej pogoda sprawiła niemiłą niespodziankę , każdy z nas był przemoczony co suchej nitki. Po przebraniu się w suche ubrania oczekiwaliśmy przyjścia Mikołaja. Po chwili wszedł do naszej sali długo oczekiwany Mikołaj z prezentami.
Mikołaju dziękujemy i zapraszamy za rok.

Magdalena Kopeć
Renata Pawłowska

6 Grudnia Święty Mikołaj odwiedził naszą grupę. Długo oczekiwany gość wywołał duży uśmiech na twarzach dzieci ! Dzieci zaśpiewały piosenki, powiedziały wierszyk i dostały prezenty. Każdy z przedszkolaków mógł zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem.  Nasz grupa również przygotowała prezent dla Mikołaja – Książkę z pracami wszystkich dzieci. Dzień później wybraliśmy się do kina na bajkę „Pierwsza Gwiazdka”.  Był to mile spędzony tydzień w przedszkolu.

Grupa Motylki

Jesień to piękna pora roku, która daje nam dużo inspiracji do działań twórczych. W listopadzie odbył się konkurs plastyczny dla grup zerowych pt.: „Jesień dary niesie”. Wpłynęło wiele prac, a wszystkie dzieci wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.
Celami konkursu było zaprezentowanie twórczości dzieci ukazującej piękno przyrody, rozwijanie sprawności manualnej i zdolności plastycznych, wykorzystanie darów jesieni w inwencji twórczej.

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny