Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Dzisiaj 1

Wczoraj 299

Miesiąc 3406

Wszystkie 102320

Inspektor Ochrony Danych:

Radosław Jaśkiewicz

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Dnia 11 listopada cała Polska obchodziła święto Dnia Niepodległości. Przedszkolaki również wzięły udział w tym święcie. Dzieci z grup najmłodszych wspólnie na auli szkoły zaśpiewały hymn państwowy, brały udział w odświętnym przejściu korytarzami szkoły. Na tą okazję rodzice przebrali swoje pociechy w ubrania w kolorach biało-czerwonych. Czuło się tą szczególną atmosferę w całej społeczności przedszkolnej. W trakcie zajęć dzieci z grupy Biedronek wykonywały prace plastyczne o tematyce patriotycznej, słuchały pieśni a także wzbogacały wiedzę na temat swojej ojczyzny. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu wspólnie z grupą Żabek i Pszczółek dzieci z grupy Biedronek udały się pod Pomnik Niepodległości, przy którym trwały przygotowania do obchodów tego święta. Dzieci oglądały ustawione na placu samochody wojskowe oraz z zaciekawieniem przyglądały się żołnierzom zebranym na placu.

Galeria zdjęć

 Katarzyna Czapiewska

 

Liczenie to świetna zabawa! Dzieci z grupy Pszczółki bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach matematycznych. Dodajemy i odejmujemy w zakresie 4. Liczymy na palcach i dostępnych liczmanach tj. kasztanach, kredkach, nakrętkach. Codziennie wykonujemy proste obliczenia.

Galeria zdjęć

Magdalena Włodarz

 

W październiku, w grupach przedszkolnych odbył się konkurs plastyczny "Kolorowa Sowa". W konkursie brały udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Prac otrzymaliśmy bardzo dużo i wszystkie były piękne. W holu przedszkolnym można będzie jeszcze przez listopad podziwiać prace. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Katarzyna Czapiewska

 

 

Dnia 25 października obchodziliśmy Dzień Kundelka. Z okazji tego dnia dzieci w grupie Biedronek przyniosły swoje ukochane pluszaki pieski, którymi bawiliśmy się podczas zajęć. Dzieci dowiedziały się, że każdy piesek potrzebuje opieki i w jaki sposób należy o niego dbać. Na koniec każde z dzieci zrobiło sobie zdjęcie w obrazku pieska z czego miały ogromną frajdę. W tym dniu rodzice z grupy Biedronek również bardzo chętnie przyłączyli się do akcji zbiórki karmy dla zwierząt ze szczecińskiego schroniska i obdarowali nas, a tym samym zwierzęta ze schroniska bardzo dużą ilością pożywienia za co serdecznie dziękują wychowawczynie z grupy Biedronek.

Galeria zdjęć

Katarzyna Czapiewska

Ewa Gąsiorowicz

 

20 września odbyła się impreza z okazji Dnia Przedszkolaka. Z tej okazji grupa Biedronek razem z grupą Żabek urządziły wspólną zabawę. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych oraz w dyskotece. Dzieci miały okazję obejrzenia przedstawienia o żabach i bocianach, które zaprezentowały przedszkolaki z grupy Żabek. Na koniec wszystkim przedszkolakom zostały wręczone medale oraz słodkości.

Galeria zdjęć

Katarzyna Czapiewska