Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Wrzesień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Dzisiaj 174

Wczoraj 426

Miesiąc 6358

Wszystkie 170644

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

Dyrektor szkoły

Janusz Cymerman

Wicedyrektor szkoły

Mariola Hajdukowicz

Wicedyrektor szkoły

Agnieszka Matusiak

Wicedyrektor szkoły

Iwona Rybeńska

Wicedyrektor szkoły

Ewa Zagubień

 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO

Budynek przy ul. Rydla 6

Budynek przy ul. Nałkowskiej 33

Pedagog

Ewelina Jeżewska

Halina Koźluk

Psycholog

Ewelina Mróz - Berezowska

Marta Ilnicka

Nauczyciel terapeuta

Iwona Rybeńska

 

Świetlica 

Agnieszka Bobkowicz
Katarzyna Drożdżewicz
Ewa Kalityńska-Rutkowska
Adrianna Marczewska-Piasecka
Agnieszka Pieprzyk

Joanna Zagórska

Paulina Wisniewski

 

Biblioteka 

Grażyna Pławska
Grażyna Szałata – Siudak

 Dorota Kachnic

Wychowanie przedszkolne

Katarzyna Czapiewska
Ewa Gąsiorowicz
Nikola Kaczemba
Renata Pawłowska
Wiesława Szymańska
Izabela Wiśniewska
Anna Wysocka

 

Edukacja wczesnoszkolna 

Małgorzata Antczak
Katarzyna Karpina

Magdalena Kopeć
Irena Krawcewicz

Małgorzata Majcher
Beata Nowacka

Iwona Nuszkowska
Elżbieta Piłat
Sylwia Smoła
Anna Toruń
Ewa Ucińska
Katarzyna Uścinowicz
Ewa Wolanicka
Maria Wojszwiłło

Magdalena Włodarz

 

Język polski 

Iwona Bachorz
Urszula Dąbrowska
Mariola Hajdukowicz

Katarzyna Łozowska
Joanna Piskorowska
Jolanta Plata
Monika Rudzka-Łata

Sylwia Gumowska-Rak
Katarzyna Łozowska
Renata Ogielska

Elżbieta Toepler

Ewa Zagubień

Język angielski 

Katarzyna Biźnia-Nowak
Sylwia Czerwonka
Barbara Dziuba
Beata Herka
Anna Jażdżewska

Anna Cembrowska

Aleksandra Kapusta
Renata Kulikowska - Łysik

Marta Machowicz

Język niemiecki 

Anna Jerlecka
Małgorzata Maksymczak – Żyła

Agata Karpowicz 
Jolanta Strugielska

Język hiszpański

Justyna Bednarska

Justyna Bednarska

Matematyka

Ewa Bochnak - Kalczyńska
Izabela Pałasz
Anita Sankiewicz
Agnieszka Strojek
Magdalena Trybus – Kazior

Bernadetta Łukojć 

 

Historia

Jarosław Bojar

Monika Kmiecik
Małgorzata Maksymczak – Żyła

Eliza Błażewicz
Anna Cembrowska

Anna Czupryniak
Urszula Słojkowska
Rafał Żmuda

Przyroda 

Agnieszka Matusiak
Renata Marczewska

 

Chemia

 

Piotr Kopczyński

Justyna Krzymieniecka

Fizyka

 

Katarzyna Michalska
Karolina Paluszek

Geografia

Agnieszka Matusiak
Dawid Przybysz

Milena Siepka

Biologia

Karina Kopczyńska - Janiszewska

Katarzyna Jakubowska

Technika

Paweł Gałecki

 

Zajęcia komputerowe / Informatyka

Janusz Cymerman
Paweł Gałecki
Joanna Łykowska
Paulina Marszałek

Magdalena Pawlak

Paulina Marszałek

Magdalena Pawlak

Plastyka

Jowita Fiedorowicz
Monika Zdybicka

Monika Zdybicka

Muzyka

Beata Bogusz
Jowita Fiedorowicz
Monika Zdybicka

 Monika Zdybicka 

Wychowanie fizyczne 

Wioleta Bergiel
Jadwiga Jasnowska
Artur Jerlecki
Katarzyna Seta

Anna Szczukiewicz
Robert Wojtkowski
Grzegorz Zagórski

Artur Jerlecki
Anna Szczukiewicz
Waldemar Szczukiewicz

Religia 

Aleksandra Banaszak
Michał Barański
Lidia Kołtek
Przemysław Kryszczyński
Renata Marczewska
Iwona Rudzka

Artur Czerwiński
Karolina Matyjaszczyk

Wychowanie do życia w rodzinie

Mariola Hajdukowicz

Lidia Kołtek

Renata Marczewska