Od 1 września 2023r. odpisu obiadów dokonujemy wyłącznie na następujący adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o alergenach: Kliknij tutaj

Jadłospis od 18.03.2024 do 22.03.2024 - otwórz

OPŁATY ZA  OBIADY ZA  KWIECIEŃ 2024 r. DLA KLAS I - VI (RYDLA)

Opłatę za obiady w formie przelewu na rachunek bankowy szkoły za

kwiecień 2024r. należy uregulować  do 29 marca 2024 r . (do tego dnia wpłata musi wpłynąć na rachunek bankowy szkoły).

PŁATNOŚĆ ZA OBIADY W FORMIE PRZELEWU PROSIMY DOKONYWAĆ NA DWA DNI PRZED WYKUPIONYM OBIADEM

W TYTULE PRZELEWU MUSI ZNAJDOWAĆ SIĘ DOKŁADNA INFORMACJA OD KIEDY JEST WYKUPIONY OBIAD I EWENTUALNE DNI B/OBIADU.

WYSOKOŚĆ  OPŁAT ZA POSIŁKI UCZNIOWSKIE  ZA kwiecień 2024 r.

OBIADY UCZNIOWSKIE (DWUDANIOWE)   20  OBIADÓW X 6,00zł =      120,00

ZUPY UCZNIOWSKIE (SAME)                       20   ZUP         X 1,20zł =  24,00

SPRZEDAŻ NA kwiecień 2024 r. – KASA  OBIADOWA CZYNNA W DNIACH:

27.03.2024  w godz. 08 15 – 15 00

02,03,04.04.2024  w godz. 08 15 – 15 00

OPŁATY ZA  OBIADY ZA kwiecień 2024 r. DLA KLAS VII-VIII (Z.NAŁKOWSKIEJ)

Opłatę za obiady w formie przelewu na rachunek bankowy szkoły za

kwiecień 2024r. należy uregulować  do 29 marca 2024 r . (do tego dnia wpłata musi wpłynąć na rachunek bankowy szkoły).

W dniach 27.03.2024r  oraz 3,4 i 5.04.2024r  w godzinach od 0730 - 0930 będzie możliwość zakupu obiadów w formie bezgotówkowej przy użyciu karty płatniczej.

WYSOKOŚĆ  OPŁAT ZA POSIŁKI UCZNIOWSKIE  ZA m-c kwiecień 2024r

OBIADY UCZNIOWSKE (DWUDANIOWE)       20 x 6 zł = 120,00zł

Nie ma możliwości wykupu samych zup.

ODBIÓR KART OBIADOWYCH PO UPRZEDNIM DOKONANIU PRZELEWU  W STOŁÓWCE SZKOLNEJ OD GODZ. 7,30  W KAŻDY DZIEŃ TYGODNIA.

SPRZEDAŻ KART OBIADOWYCH

BUDYNEK ul. Rydla

BUDYNEK ul. Nałkowskiej

KONTAKT: (91) 46 68 467 – w godzinach      pracy kasy

KONTAKT: (91) 46 31 134 – w godzinach   pracy kasy

Kasa obiadowa czynna jest w godzinach od 08:15 do 15:00

• w ostatnie 3 dni robocze miesiąca bieżącego
  • w pierwsze 3 dni robocze miesiąca następnego

oraz wybrane czwartki.

Kasa obiadowa czynna jest w godzinach od 07:45 do 09:50

• w ostatnie 3 dni robocze miesiąca bieżącego
  • w pierwsze 3 dni robocze miesiąca następnego

oraz wybrane czwartki.

Preferowana formą płatności za obiady jest     PRZELEW BANKOWY lub KARTA PŁATNICZA

Preferowaną formą płatności za obiady jest   PRZELEW BANKOWY
(w  budynku nie ma możliwości płatności kartą).

W przypadku posiadania odpisów, należy skontaktować się z kasą obiadową, w godzinach pracy kasy (91) 46 68 467, w celu ustalenia kwoty płatności.

W przypadku posiadania odpisów, należy skontaktować się z kasą obiadową, w godzinach pracy kasy (91) 46 31 134, w celu ustalenia kwoty płatności.

Po wpłacie na konto karty obiadowe:

• Dla klas I – III - rozdają wychowawcy
  • Dla klas IV – VI - odbiór w kasie obiadowej

Po wpłacie na konto karty obiadowe wydawane będą w POKOJU 79  - KASA OBIADOWA (I piętro).

1.       Opłatę za posiłki w formie przelewu należy uregulować z góry za dany miesiąc do 25 dnia każdego miesiąca. Do              tego dnia wpłata musi być zaksięgowana na koncie Szkoły.

2.       Wysokość opłat za posiłki uczniowskie na dany miesiąc, będzie dostępna na stronie Szkoły, w zakładce Stołówka.

3.       Przelewu bankowego można dokonać również na wybrane, poszczególne dni (z wyraźnym zaznaczeniem w tytule przelewu dni, których przelew dotyczy).

4.       Wpłaty proszę kierować na poniższy numer konta bankowego:

Przelew powinien zawierać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, którego dotyczy przelew (lub wybrane przez Państwa dni).

WZÓR:

Ewa N……………., klasa IIa, obiady za mc wrzesień 2021

5.       Szczegółowy harmonogram funkcjonowania kasy, będzie dostępny z  miesięcznym wyprzedzeniem, na stronie  Szkoły w zakładce Stołówka.

6.       Podczas sprzedaży na nowy miesiąc nie sprzedaje się obiadów na stary miesiąc.

7.       Aby wykupić obiad na konkretny dzień - należy go wykupić z  odpowiednim wyprzedzeniem,   przelewem bankowym  lub  w dniach otwarcia kasy obiadowej. Nie ma możliwości sprzedaży obiadu na ten sam dzień.

8.       W miesiącu GRUDNIU NIE JEST prowadzona przedsprzedaż obiadów na styczeń. Dotyczy to zarówno wpłat w kasie obiadowej jak i na rachunek bankowy.

ZWROTY I ODPISY ZA OBIADY

1.       W przypadku PRZELEWU BANKOWEGO ewentualne zwroty za obiady zostaną zwrócone bezpośrednio na konto, z którego został zrobiony przelew.

2.       Odpisy obiadów dokonujemy drogą e-mailową na następujący adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.       Jeżeli chcą Państwo uzyskać odpis od dnia następnego, e-mail powinien zostać wysłany
         do godziny 13:00 z jednodniowym wyprzedzeniem.

4.       E-mail wysłany w sobotę lub niedzielę będzie traktowany jako odpis od wtorku.

5.       W treści e-mail proszę podać imię i nazwisko, klasę i okres w jakim dziecko nie będzie korzystać z obiadów.

6.       Po zakończonym okresie nieobecności obowiązuje Państwa niezwłocznie doniesienie kart obiadowych.

7.       Karty obiadowe w zamkniętej kopercie podpisane  można zostawiać na portierni w specjalnie przygotowanej dla Państwa skrzynce.

8.       W przypadku WPŁATY W KASIE OBIADOWEJ - zwrot wykupionych obiadów i zup wyłącznie na podstawie ważnego paragonu fiskalnego i karty obiadowej.

9.       DUPLIKAT karty wydawany jest  tylko w przypadku jej zniszczenia. Aby uzyskać duplikat należy okazać zniszczoną kartę oraz zwrócić się z podaniem do Dyrektora Szkoły.