Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Dzisiaj 275

Wczoraj 352

Miesiąc 7109

Wszystkie 119734

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje


Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń

Październikowy Mistrz Czytelnictwa

laureat

Adrian Główka kl. 5h

"Moja ulubiona książka" - konkurs plastyczny

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Paweł Ciszewski kl. 4g
Borys Stencel kl. 2b
Julia Smyrd kl. 2b

Redagowanie życzeń dla biblioteki

1. miejsce
2. miejsce

Alicja Juśkowiak kl. 2b
Lena Drożdżewicz kl. 2b

Konkurs na gazetkę szkolną z okazji Święta Niepodległości

1. miejsce

klasa 6d

SUKCESY POZASZKOLNE 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Ogólnopolski konkurs plastyczno - literacki "Autoportret" w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" -

wyróżnienie

Bartosz Michałowski kl. 2b
Anastazja Piotrowska kl. 2b

Borys Stencel kl. 2b

Weronika Jończak kl. 5b
Katarzyna Przybylska kl. 5i

XIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej pt. "Szczeciński Parnas"

2. miejsce

Michał Drewniak kl. 5h

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Nasza ojczyzna z godłem w tle".

2. miejsce  wyróżnienie

Wiktoria Śmigrodzka kl. 5d
Julia Kamasińska kl. 5h

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas czwartych

1. miejsce

Aleksandra Malicka kl. 4a

Konkurs na Plakat Pokoju "Kindness Matters" - edycja 2018/2019

1. miejsce
2. miejsce 

Pola Potocka kl. 6a

Julia Kalinko kl. 5d

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Focus - Autumn 2018".

1. miejsce

3. miejsce

5. miejsce

Marcin Piwko kl. 6a

Michał Życiński kl. 5h

Joanna Drozdek kl. 5i

Weronika Skrzypczak kl. 6a

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego „Deutschfreund”.

wynik bardzo dobry

wynik dobry

Dominika Janik kl. 5b

 

Kamil Ejsmont kl. 6b

Iga Jaworska kl. 6b

Ogólnopolski Konkurs  Przedmiotowy Multitest z języka niemieckiego

laureaci

Kamil Ejsmont kl. 6b

Dominika Janik kl. 5b

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z Języka Polskiego - sesja jesienna

laureaci

Krzysztof Biskupski kl. 4a
Aleksandra Malicka kl. 4a

Michał Biskupski kl. 5c

Mateusz Ciszewski kl. 6f

Ogólnopolska Olimpiada "Patriotest"

reprezentacja szkoły

Julia Burghardt kl. 5a

Amanda Dziubała kl. 5a

Jakub Jóźwiak kl. 5a

Weronika Matczak kl. 5a

Kinga Sołtys kl. 5a

Julia Wędrychowska kl. 5a

Oliwia Kuciapska kl. 5b

Michał Biskupski kl. 5c

Michał Schulz kl. 5c

Amelia Ruchlicka kl. 5h

Hanna Pieprzyk kl. 5i

Mateusz Majewski kl. 6b

Jakub Tokarek kl. 6b

Oliwia Antczak kl. 6c

Marcin Wieczorek kl. 6e

Stanisław Schab kl. 6f

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Jesteśmy dziećmi świata - bo łączą nas marzenia"

3. miejsce

Sara Wilczewska kl. 8a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Autoportret"

wyróżnienia

Magdalena Cukrowska kl. 8a

Wiktoria Wojciechowska kl. 8a

Sara Wilczewska kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Ojczysta przyroda jest wokół nas - symbole odwagi i męstwa"

1. miejsce

2. miejsce

5. miejsce

wyróżnienie

Hanna Sitarek kl. 8d

Julia Knapińska kl. 8c

Monika Masztalerz kl. 8a

Sara Wilczewska kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Ważne dziewięć miesięcy bez alkoholu"

3. miejsce

Hanna Sitarek kl. 8d

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Młodzi młodszym. Jak namalować Niepodległość?"

2. miejsce

Małgorzata Brzezińska kl. 8d

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Wolność - kocham i rozumiem"

3. miejsce

Małgorzata Brzezińska kl. 8d

Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej ,,Po piękniejszej stronie świata"

wyróżnienia

Aleksandra Kostkowska kl. 7a

Julia Knapińska kl. 8c

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny na plakat o tematyce pokojowej „Kindenss Matters” - „Życzliwość się liczy” - etap rejonowy

1. miejsce

2. miejsce

reprezentacja szkoły

Pola Potocka kl. 6a

Julia Kalinko kl. 5d

Katarzyna Mikołajewicz kl. 5d

Anna Fiedorowicz kl. 6a

Hanna Fiedorowicz kl. 6a

XX Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej Szczecin

wyróżnienie

Lena Sikora kl. 5h
Michał Drewniak kl. 5h

XIV Konkurs Kolęd i Pastorałek - RECZ 

1. miejsce

Lena Sikora kl. 5h

Konkurs Kolęd i Pastorałek NIECH KOLĘDUJE Z NAMI CAŁY ŚWIAT - MIESZKOWICE 

2. miejsce

Lena Sikora kl. 5h

Konkurs o Bursztynową Nutkę Starosty Kołobrzeskiego

wyróżnienie
I stopnia

Lena Sikora kl. 5h

V Przegląd Kolęd i Pastorałek O NIEBIAŃSKIEGO ANIOŁA 

wyróżnienie

Lena Sikora kl. 5h

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Mulitest z matematyki

laureat

wyróżnienie

Mateusz Ciszewski kl.6f

Gracjan Matusewicz kl.6b

Aleksandra Malicka kl.4a

Konkurs Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finaliści

Bartosz Gregorowicz kl.8a

Magdalena Krzywicka kl. 8a

Konkurs Wiedzy o społeczeństwie dla Szkół Podstawowych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finalista

Kacper Niemcewicz kl.8a

Konkurs Historyczny dla Szkół Podstawowych organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finalista

Oliwier Łukaszewski kl.8a

Konkurs Biologiczny dla Szkół Podstawowych organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finalista

Julita Dydyk kl.8a

Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finaliści

Bartosz Gregorowicz kl. 8a

Monika Masztalerz kl. 8a

Dominika Piskunowicz kl.8a

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finaliści

Weronika Kamińska kl. 3e GM

Jacek Kobyliński kl. 3e GM

Nina Osmólska kl.3e GM

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finalista

Jagoda Spór kl.3e GM

Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

kwalifikacja do etapu rejonowego

Jagoda Spór kl.3e GM

Karolina Spychała kl. 3e GM

Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

kwalifikacja do etapu rejonowego

Jacek Kobyliński kl.3e GM

Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

kwalifikacja do etapu rejonowego

Nina Osmólska kl.3e GM

Konkurs matematyczny o tytuł Wielkiego Rachmistrza LO 7

tytuł Największego Rachmistrza Klas Gimnazjalnych

tytuł najszybszego rachmistrza

2. miejsce w kategorii "za poprawność i 3. miejsce w kategorii "czas"

Gustaw Radliński kl. 3e GM

 

 

 

 

Weronika Kamińska kl.3e GM

 

 

Nina Osmólska kl. 3e GM

Wojewódzki Konkurs plastyczny z okazji „100 lat Niepodległej”

2. miejsce

wyróżnienie

Julia Knapińska kl. 8c

Sara Wilczewska kl. 8b

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Jesteśmy dziećmi świata – bo łączą nas marzenia”

2. miejsce

3. miejsce

Nina Osmólska kl.3e GM

Sara Wilczewska kl. 8b

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Życzenia dla Polski wierszem pisane”

1. miejsce

Kamila Bodnar kl.7b

XIII Miejski Konkurs Plastyczny „Po piękniejszej stronie świata”

nagrody

 

wyróżnienie

Natalia Nowakowska kl. 3a GM

Amelia Czarnota kl.3e GM

Aleksandra Kostkowska kl. 7a

Mistrzostwa Europy w tańcu nowoczesnym federacji WADF (WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION)

- 1 miejsce w kategorii Urban Street Dance Supershowcases Mixed Age

- 3 miejsce w kategorii Urban Street Dance Showcases Youth & Adults

Kornelia Waszkiewicz kl.3d GM

Mistrzostwa Świata w tańcu nowoczesnym federacji WADF w Libercu

- 1 miejsce w kategorii Urban Street Dance Competitions Showcases Youth & Adults 

- 2 miejsce w kategorii  Urban Street Dance Competitions Showcases Mixed

 Kornelia Waszkiewicz kl.3d GM

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - III Memoriał Edwarda Kowalke14-15 D ST 7 MCE 14-15 C LA

7 m-ce

 Martyna Bitner kl.3d GM

Ogólnopolski Turniej Tańca Wolin-Wyspa Tańca XXII edycja 14-15 D ST 5MCE 14-15 C LA

6 m-ce

 Martyna Bitner kl.3d GM

Grand Prix Polski 14-15 D ST 5 MCE 14-15 C LA

8 m-ce

Martyna Bitner kl.3d GM

Mistrzostwa i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego Lipiany 2018 14-15 D ST 5mce 14-15 c LA 9 MCE OPEN LA

11 m-ce

Martyna Bitner kl.3d GM

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA

Dzień Sztafet LA 

1. miejsce

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe 

6. miejsce

 

Liga Biegowa I runda

5. i 9. miejsce

 

Liga Biegowa I runda indywidualnie 100 m

3. miejsce

Wiktoria Juszkiewicz

Turniej Piłki Ręcznej z Okazji 100-Lecia Odzyskania Przez Polskę Niepodległości

1. miejsce 
3. miejsce

uczennice kl. 5j
uczennice kl. 6

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt "Dębno Cup "

1. miejsce

uczennice kl. 5j

Turniej Piłki Ręcznej "Dąbska Cup"

1. miejsce

uczennice kl. 5j

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej w CKS-ie

4. miejsce

uczennice kl. 5j

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej w SP 55

2. miejsce

uczennice kl. 5j

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w SP 51

1. miejsce 
3. miejsce

uczennice kl. 5j 
uczennice kl, 4e

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Ręcznej w Kategorii Dziewcząt

awans do finału

 

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w SP 12

1. miejsce

 

CHŁOPCY

Dzień Sztafet LA 

2. miejsce

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe 

6. miejsce

 

Liga Biegowa I runda

5. i 9. miejsce

 

Liga Biegowa I runda indywidualnie 1000 m

2. miejsce

Piotr Reck

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 37

4. miejsce

uczniowie kl. 5j

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Anklam

1. miejsce

uczniowie kl. 5j

 

 

 

 

 
Zawody- nazwa

Kto

Miejsce zespołowe Miejsce indywidualne Uczniowie
 Szkolna Liga LA  Dziewczęta  4 m
  •  3 m w skoku w dal
  •  Królikowska Nadia 7d
 Szkolna Liga LA  Chłopcy  3 m
  • 1 m w skoku w dal
  • 2 m  w biegu na dystansie 110m pp
  • 3 m w biegu na dystansie 100m
  • 3 m w skoku w dal
  • 3 m w rzucie oszczepem
  • Drybczewski Damian 8c
  • Pawlak Eryk
  • Wiczko Szymon 8
  • Kobzdej  Marcin 3d
  • Zdancewicz Paweł 3b
Dzień Sztafet Dziewczęta 6 m
  • 3 m sztafeta 4x100m
  • 3 m sztafeta 4x 400m
  • Ciesielska Emilia 3b
  • Czarnota Amelia 3e
Dzień Sztafet Chłopcy 2 m
  • 1 m sztafeta olimpijska

 

 

  • 2 m sztafeta 4x100m

 

 

 

  • 3 m sztafeta 4x400m

 

 

 

  • 5 m sztafeta szwedzka

Stanisław Golański 3b

Ciszyk Michał 3b

Wójcik Piotr 3b

Zdancewicz Paweł 3b

 

Gadzaliński Jakub 3a

Wilczko Szymon 8f

Gębicki Kacper 3a

Wawrzyniak Maciej 3b

 

Drybczewski Damian 8c

Turczyński Piotr 3e

Pająk Kajetan 3e

Wroński Filip 3d

 

Radliński Gustaw 3e

Sardyga Oskar 3c

Piotrowski Piotr 3e

Kobzdej Marcin 3d

Liga Biegowa Dziewczęta 2 m
  • 2 m w biegu na dystansie 100m w klasach trzecich gim
  • 2 m  w biegu na dystansie 300m w klasach trzecich gim
  • 3 m w biegu na dystansie 100m w klasach siódmych
  • 3 m w biegu na dystansie 600m w klasach trzecich gim
  • Ciesielska Emilia 3b
  • Czarnota Amelia 3e
  • Milewska Kamila 7
  • Kamińska Weronika 3e
Liga Biegowa Chłopcy 2 m
  • 1 m w biegu na dystansie 1km w klasach trzecich gim.
  • 2 m w biegu na dystansie 300m w klasach siódmych
  • 2 m w biegu na dystansie 100m w klasach ósmych
  • 3 m w biegu na dystansie 300m w klasach ósmych
  • Golański Stanisław 3b
  • Frąsiak Marcel 7f
  • Wilczko Szymon 8f
  • Drybczewski Damian 8c
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewczęta 4 m    
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopcy 2 m  

Golański Stanisław3b,

Ciszyk |Michał 3b,

Pawlak Eryk 8c,

Gadzaliński Jakub 3a,

Pająk Kajetan 3e,

Turczyński Patryk 3e,

Radliński Gustaw 3e,

Drybczewski Damian 8c,

Piotrowski Piotr 3e ,

Kostrzewa Marcin 3c,

Frąsiak Marcel 7f,

Sardyga Oscar 3c