"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych:

Rafał Malujda

   tel.+48-91-852-20-93

 

 
 
 
 

 

RODO-informacje

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW 2022-2023

         

Nazwisko i imię

DZIEŃ

GODZINA

SALA

BUDYNEK

Adamczyk Monika

poniedziałek

14.40-15.40

14

ul. Nałkowskiej 33

Antczak Małgorzata

poniedziałek

15.25-16.25

105

ul. Rydla 6

Banaszak Aleksandra

 czwartek

 14.30-15.30

 105

ul. Rydla 6

Bas Marta

poniedziałek

8.00-9.00

105

ul. Rydla 6

Bergiel Wioleta

poniedziałek

14.30-15.30

pokój wf

ul. Rydla 6

Bobkowicz Agnieszka

wtorek

11.30-12.30

219

ul. Rydla 6

Bojar Jarosław

wtorek

15.30-16.30

16 (R)/ 24(N)

ul. Rydla 6 (1 i  3 wt)

Cembrowska Anna

piątek

15.30-16.30

14

ul. Nałkowskiej 33

Cymerman Janusz

poniedziałek

14.30-15.30

113

ul. Rydla 6

Czerwonka Sylwia

piątek

13.35-14.45

17

ul. Rydla 6

Czupryniak Anna

wtorek

15.30-16.30

23

ul. Nałkowskiej 33

Dąbrowska Urszula

czwartek

16.20-17.20

211

ul. Rydla 6

Dominiak Joanna

środa

15.30-16.30

przy sali gimn.

ul. Nałkowskiej 33

Drożdżewicz Katarzyna

 wtorek

 11:30 - 11:30

219 

ul. Rydla 6

Fiedorowicz Jowita

poniedziałek

14.30-15.30

34

ul. Rydla 6

Gałecki Paweł

środa

14.30-15.30

114

ul. Rydla 6

Gumna Emilia

środa

17.00 -18.00

215

ul. Rydla 6

Hajdukowicz Mariola

środa

14.30-15.30

26

ul. Rydla 6

Hałasa Magdalena

wtorek

10.30-11.30

219

ul. Rydla 6

Herka Beata

czwartek

13.45-14.45

213

ul. Rydla 6

Jakubowska Katarzyna

czwartek

14.30-15.30

2

ul. Nałkowskiej 33

Jasnowska Jadwiga

 czwartek

14.30-15.30

 pokój wf

ul. Rydla 6

Jażdżewska Anna

czwartek

14.30-15.30

235

ul. Rydla 6

Jerlecki Artur

 

 

 

ul. Rydla 6

Jeżewska Ewelina

poniedziałek

14.30-15.30

212

ul. Rydla 6

Kachnic Dorota

wtorek

13.00-13.30

biblioteka

ul. Nałkowskiej 33

Kaczemba Nicola

środa

8.40-9.40

106

ul. Rydla 6

Kalityńska-Rutkowska Ewa

wtorek

11.30 -12.30

219

ul. Rydla 6

Kałuża Izabela

piątek

9.00-10.00

biblioteka

ul. Rydla 6

Kapusta Aleksandra

czwartek

14.30-15,30

13

ul. Nałkowskiej 33

Karpina Katarzyna

czwartek

14.30-15.30

224

ul. Rydla 6

Karpina Marek

czwartek

13.35-14.35

113

ul. Rydla 6

Karpowicz Agata

poniedziałek

15.30-16.30

12

ul. Nałkowskiej 33

Kędzia-Ługowska Paulina

wtorek

13.30-14.30

Gab.  pedagoga

ul. Nałkowskiej 33

Knigawka Alicja

środa

15.30-16.30

7

ul. Nałkowskiej 33

Kołtek Lidia

 czwartek

15.30-16.30

127

ul. Rydla 6

Kopeć Magdalena

środa

14.30-15.30

205

ul. Rydla 6

Kordyka Małgorzata

czwartek

14.30-15.30

207

ul. Rydla 6

Kossek Agnieszka

piątek

7.30-8.00

przy sali gimn.

ul. Nałkowskiej 33

Krygier-Gomoliszek Ewa

środa

14.30-15.30

106

ul. Rydla 6

Kubowicz Sylwia

czwartek

13.00-14.00

6

ul. Nałkowskiej 33

Lewczuk Ewa

poniedziałek

14.30-15.30

przy sali gimn.

ul. Nałkowskiej 33

Łukojć Bernadetta

czwartek

14.30-15.30

26

ul. Nałkowskiej 33

Majcher Małgorzata

wtorek

15.30-16.30

238

ul. Rydla 6

Maksymczak-Żyła Małgorzata

środa

14.30-15.30

232

ul. Rydla 6

Marczewska Renata

czwartek

16.30-17.30

129

ul. Rydla 6

Marszałek Paulina

środa

12.45-13.45

56

ul. Nałkowskiej 33

Matusiak Agnieszka

poniedziałek

14.30-15.30

28

ul. Rydla 6

Michalska Katarzyna

środa

15.30-16.30

 31

ul. Nałkowskiej 33

Mościcka Paulina

poniedziałek

14.30-15.30

104

ul. Rydla 6

Mróz-Berezowska Ewelina

czwartek

8.30-9.30

211

ul. Rydla 6

Muchowska Elżbieta

poniedziałek

11.00-12.00

biblioteka

ul. Rydla 6

Nowacka Beata

czwartek

14.30-15.30

206

ul. Rydla 6

Nowak-Marchewka Monika

środa

15.30-16.30

 37

ul. Nałkowskiej 33

Nuszkowska Iwona

poniedziałek

8.00-9.00

100

ul. Rydla 6

Obst Paweł

środa

13.45-14.45

pokój nauczycielski

ul. Rydla 6

Ogielska Renata

poniedziałek

15.30-16.30

42

ul. Nałkowskiej 33

Orłowski Radosław

poniedziałek

14.30-15.30

18

ul. Rydla 6

Penconek Aleksandra

wtorek

14.30-15.30

124

ul. Rydla 6

Perowicz Paula

czwartek

14.00-15.00

19

ul. Rydla 6

Pieprzyk Agnieszka

 poniedziałek

11:30-12:30 

219 

ul. Rydla 6

Piłat Elżbieta

czwartek 

11:45-12:45 

207 

ul. Rydla 6

Piskorowska Joanna

czwartek

14.30-15.30

115

ul. Rydla 6

Rudzka Iwona

czwartek

 15.30-16.30

 116

ul. Rydla 6

Rudzka-Łata Monika

czwartek

13.45-14.45

216

ul. Rydla 6

Rybeńska Iwona

czwartek

14.30-15.30

27

ul. Rydla 6

Sankiewicz Anita

poniedziałek

14.45-15.15

24

ul. Nałkowskiej 33

Stańczyk Monika

czwartek

14.30-15.30

25

ul. Nałkowskiej 33

Strojek Agnieszka

poniedziałek

14.30-15.30

129

ul. Rydla 6

Szczukiewicz Waldemar

środa

14.30-15.30

przy sali gimn.

ul. Nałkowskiej 33

Toruń Anna

 poniedziałek

 14.30-15.30

 220

ul. Rydla 6

Twardowska Patrycja

 środa

8.40-9.40

205

ul. Rydla 6

Ucińska Ewa

piątek

10.30-11.30

100

ul. Rydla 6

Uścinowicz Katarzyna

 czwartek

 15.30-16.30

220

ul. Rydla 6

Witko Gabriela

wtorek

14.30-15.30

pokój wf

ul. Rydla 6

Włodarz Magdalena

wtorek

14.30-15.30

 104

ul. Rydla 6

Wojszwiłło Maria

 wtorek

 10:30 - 11:30 

 219

ul. Rydla 6

Wojtaszak Matylda

środa

15.30-16.00

50

ul. Nałkowskiej 33

Wojtkowski Robert

poniedziałek

14.30-15.30

przy sali gimn.

ul. Rydla 6

Zagórska Joanna

piątek 

11:00 - 11;30  

219 

ul. Rydla 6

Zagórski Grzegorz

poniedziałek

14.30-15.30

pokój wf

ul. Rydla 6

Zagubień Ewa

piątek

13.30-14.30

20

ul. Nałkowskiej 33

Zajdecka Beata

poniedziałek

14.30-15.30

32

ul. Rydla 6

Zajkowska Edyta

poniedziałek

15.30-16.30

43

ul. Nałkowskiej 33

Zdybicka Monika

poniedziałek

15.30-16.30

15

ul. Nałkowskiej 33

Żłobicka Justyna

poniedziałek

16.20-17.20

237

ul. Rydla 6

Żmuda Rafał

wtorek

14.30-15.30

23

ul. Nałkowskiej 33