Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Dzisiaj 171

Wczoraj 205

Miesiąc 2617

Wszystkie 183586

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń

 Konkurs plastyczny "Ilustracja do ulubionej książki"    klasy 1

 

 

 

 

                                                                              

                                                                              klasy 2 i 3

 

 

"Październikowe kalendarium" - konkurs dla klas 4 - 6

 

1 miejsce

1 miejsce

 

 2 miejsce

 3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 Nadia Kołodziejczyk kl. 1b,

Julia Popławska kl. 1a

Jakub Wdowczyk kl. 1b

Wojciech Delor kl. 1b

Zuzanna Puchała kl.1b

Wiktoria Nering kl.1a

Dawid Zakrzewski kl. 3c

Anna Mieczkowska kl. 2d

Ola Czekurłan kl. 3b

Klaudia Zielińska kl. 5b

Anna Łukawska kl. 5b

Malwina Przyborowska kl. 6d

     
     
     
     

SUKCESY POZASZKOLNE 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

 Ogólnopolski konkurs literacko - plastyczny "Ja za 20 lat" organizowany w ramach akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł.

 laureaci

Weronika Majsakowska kl. 3b

Anna Pietrasz kl.3b

Borys Stencel kl. 3b

Bartosz Michałowski kl. 3b

Eliza Kieres kl. 3b

Anastazja Piotrowska kl. 3b

Mateusz Nowakowski kl. 4b

Julia Smyrd kl. 3b

Lena Drożdżewicz kl. 3b

Anna Skakun kl. 3b

Urszula Skrzypczak kl. 6h

Magdalena Bonecka kl. 6i.

 XV Wojewódzki Przegląd Piosenki Polskiej „Skolwińskie Przeboje”  1. miejsce   Lena Sikora kl. 6h
Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty   reprezentacja
  szkoły

Pola Potocka kl. 7a

Amelia Puchała kl. 8a

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty   reprezentacja
  szkoły

Jakub Gieniul kl. 8b

Wojciech Walkowiak kl. 7b

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja 

szkoły

   Michał Życiński kl. 6h

Marcin Piwko kl. 7a

Magdalena Kirpluk kl. 6a

Kajetan Korabiewski kl. 6a

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty    reprezentacja
   szkoły

Gracjan Matusewicz kl. 7b

Arkadiusz Konopacki kl. 7a

 Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty   reprezentacja 
   szkoły
  Jakub Gieniul kl. 8b
Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty    reprezentacja 
   szkoły
  Kamila Szczęsna kl. 8e
  Gabriela Kęszka kl. 8a
Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty   reprezentacja 
  szkoły
  Gracjan Kilianowski kl. 8b
Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty   reprezentacja 
  szkoły
  Aleksander Luszawski kl. 8b
  Fabian Rakowski kl. 8f
Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty   reprezentacja 
  szkoły
  Karolina Kurzydło kl. 8a
  Kinga Pękalska kl. 8a
     

 

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA
     
     
     
     
     

CHŁOPCY

     
     
     
     
     

 

 
Zawody- nazwa

Kto

Miejsce zespołowe Miejsce indywidualne Uczniowie