Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Marzec 2020
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dzisiaj 3

Wczoraj 390

Miesiąc 8882

Wszystkie 212980

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs plastyczny "Ilustracja do ulubionej książki"    klasy 1

 

 

 

 

                                                                                   klasy 2 i 3

 

 

"Październikowe kalendarium" - konkurs dla klas 4 - 6

 

1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce

3.miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Nadia Kołodziejczyk kl. 1b,
Julia Popławska kl. 1a
Jakub Wdowczyk kl. 1b
Wojciech Delor kl. 1b
Zuzanna Puchała kl.1b
Wiktoria Nering kl.1a
Dawid Zakrzewski kl. 3c
Anna Mieczkowska kl. 2d
Ola Czekurłan kl. 3b
Klaudia Zielińska kl. 5b
Anna Łukawska kl. 5b
Malwina Przyborowska kl. 6d

 Październikowy Mistrz Czytelnictwa    Michalina Przybył kl. 3e
 I etap Maratonu Matematycznego o Puchar Dyrektora Szkoły

klasy 7

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce 

 

klasy 8

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce 

 

Gracjan Matusewicz kl. 7b,
Wiktoria Juszkiewicz kl. 7a i Julia Kieres kl. 7e  Agnieszka Supstych kl. 7e i Stanisław Wiśniewski  kl.7b.

 

Maja Pytkowska kl. 8a,

Kinga Pękalska kl. 8a ,
Agata Boniszewska kl. 8c.

     
     

SUKCESY POZASZKOLNE 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Ogólnopolski konkurs literacko - plastyczny "Ja za 20 lat" organizowany w ramach akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł.

laureaci

Weronika Majsakowska kl. 3b
Anna Pietrasz kl.3b
Borys Stencel kl. 3b
Bartosz Michałowski kl. 3b
Eliza Kieres kl. 3b
Anastazja Piotrowska kl. 3b
Mateusz Nowakowski kl. 4b
Julia Smyrd kl. 3b
Lena Drożdżewicz kl. 3b
Anna Skakun kl. 3b

Urszula Skrzypczak kl. 6h

Magdalena Bonecka kl. 6i.

XV Wojewódzki Przegląd Piosenki Polskiej „Skolwińskie Przeboje”

 1. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 reprezentacja

 szkoły

Pola Potocka kl. 7a

Amelia Puchała kl. 8a

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 finalista

reprezentacja

 szkoły

Jakub Gieniul kl. 8b

Wojciech Walkowiak kl. 7b

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalista

reprezentacja 

szkoły

Marcin Piwko kl. 7a

Michał Życiński kl. 6h

Magdalena Kirpluk kl. 6a

Kajetan Korabiewski kl. 6a

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja

szkoły

Gracjan Matusewicz kl. 7b

Arkadiusz Konopacki kl. 7a

Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja 

szkoły

Jakub Gieniul kl. 8b

Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalistka

reprezentacja 

szkoły

Kamila Szczęsna kl. 8e
Gabriela Kęszka kl. 8a

Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja 

szkoły

Gracjan Kilianowski kl. 8b

Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja   szkoły

Aleksander Luszawski kl. 8b
Fabian Rakowski kl. 8f

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja 
szkoły

Karolina Kurzydło kl. 8a

Kinga Pękalska kl. 8a

V Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznej pt. "Polskie Drogi"

1. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

Konkurs Techniczny "Święto Latawca"

1. miejsce

Wiktoria Danielkiewicz kl. 6c

XXI Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej - etap rejonowy

                                                                   klasy 4 - 6

 

                                                                 

                                                                    klasy 1 - 3

2. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

 

2. miejsce

3. miejsce 

Lena Sikora kl. 6 - solistka

Weronika Matczak kl. 6a - solistka
Julia Jastrzębska kl. 6h i Michał Drewniak kl. 6h - zespół

Wiktoria Żeliszczak kl. 1a

Zuzanna Giec kl. 3a

IV Konkurs Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej „Na szlaku poezji”

2. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

XIII Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek - Węgorzyno 2020

3. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

XIV Zachodniopomorski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych 2020

1. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z Języka Polskiego - sesja jesienna

laureaci

Krzysztof Biskupski kl. 5a

Michał Biskupski kl. 6c

Konkurs języka angielskiego "Tell me about Poland"

3. miejsce

Michał Biskupski kl. 6c i Michał Życiński kl. 6h

Międzyszkolny Konkurs języka niemieckiego „Kraje niemieckojęzyczne bez tajemnic”

1. miejsce

Jakub Gieniul kl. 8b

Ogólnopolski Test Ortograficzny

wyróżnienie

Michał Biskupski kl. 6c

XII Konkurs Kolęd i Pastorałek - Mieszkowice

3. miejsce

Lena Sikora kl. 6 h

Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Reczu

3. miejsce

Lena Sikora kl. 6 h

VII Zachodniopomorski Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej

2. miejsce

Lena Sikora kl. 6 h

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Bezpiecznie nad wodą"

  nagroda

Joanna Słomska kl.  8b

  Miejski Konkurs plastyczny „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić”

1. miejsce

wyróżnienie

3. miejsce

Dominika Radziszewska kl.8d

Natalia Modła kl.  5g

Iga Borkowska kl. 5j

 Międzyszkolny Konkurs „Szczecin – Miasto niezwykłe”

3. miejsce

 

wyróżnienie

 

Zuzanna Zglińska kl. 7e
Maja Kiraga kl. 8d

Szymon Zajączkowski kl. 7e

Tadeusz Krzywiźniak kl. 7d

Natalia Nasciuk kl. 8b

Marcin Pożyczka kl. 8c

 

  Mały Konkurs Recytatorski - etap dzielnicowy   laureat   Michał Drewniak kl. 6h
  Międzyszkolny Konkurs Wokalny "Miłosne wyznania VI"   2. miejsce   Lena Sikora kl. 6h
     

 

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA
 Rozgrywki piłki nożnej dziewcząt o mistrzostwo Szczecina   4. miejsce  
 Rozgrywki piłki ręcznej dziewcząt o mistrzostwo Szczecina   2. miejsce
  3. miejsce
 kl. 6 j
 kl. 8
 Turniej Piłki Ręcznej z Okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości   3 miejsce  kl. 8
 Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców   1. miejsce
  4. miejsce
 kl. 6 j
 kl. 5 e
     

CHŁOPCY

  Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin   2. miejsce
  5. miejsce
 kl. 6 j
 kl. 5 e