Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Dzisiaj 22

Wczoraj 676

Miesiąc 22

Wszystkie 215012

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Szanowni Państwo!

Ponieważ zdarzają się wpłaty za obiady za kwiecień PROSIMY O NIE WPŁACANIE PIENIĘDZY NA KONTO SZKOŁY!!

Jeśli sytuacja związana z pandemią COVID 19 ulegnie zmianie , to poinformujemy o terminach i możliwościach dokonywania wpłat.

Dziękuję

Janusz Cymerman

Dyrektor Szkoły

Szanowni Państwo.

Sekretariat będzie zamknięty. Kontakt TYLKO zdalny!

  • budynek ul. Nałkowskiej 33 - od 24 marca 2020 r.
  • budynek ul. Rydla 6 - od 30 marca 2020 r.

Szanowni Państwo!

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20.03.2020r., Szkoła Podstawowa nr 37
od 25 marca 2020r. ujednolica system zdalnego nauczania uczniów. Na stronie internetowej szkoły powstanie zakładka zdalne nauczanie – pod którą będą linki dla poszczególnych klas.

  1. W systemie tygodniowym będzie tam zamieszczany harmonogram zagadnień
    do realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego dla uczniów.
  2. Nauczyciele zaproponują formy i metody pracy przy realizacji materiału.
  3. Nauczyciele wskażą partie materiału, które będą podlegały ocenie.
  4. Oceny będą wpisywane do dziennika elektronicznego.
  5. Koordynatorem tych działań będzie wychowawca klasy. Wszelkie uwagi/ sugestie prosimy kierować na adres e-mail wychowawcy.
  6. Wychowawca klasy w porozumieniu z pedagogiem szkolnym i psychologiem odpowiadają za monitorowanie Państwa logowań do dziennika elektronicznego.

Prosimy o systematyczne śledzenie strony internetowej i komunikatów w dzienniku elektronicznym. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci otrzymały jak najlepszą pomoc z naszej strony.

Drodzy rodzice!

W związku z zaistniałą sytuacją – trudną dla nas wszystkich - informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 37 od 25 marca 2020r. zgodnie z rozporządzeniem MEN, przystępuje do zdalnego nauczania uczniów. Na stronie internetowej szkoły powstanie zakładka zdalne nauczanie – pod którą będą linki dla poszczególnych klas. W systemie tygodniowym będzie tam zamieszczany harmonogram zagadnień do realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego dla uczniów. Prosimy o systematyczne śledzenie strony internetowej i komunikatów w dzienniku elektronicznym. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci otrzymały jak najlepszą pomoc z naszej strony. Liczymy na Państwa wsparcie i współpracę w tym trudnym czasie. 

         Marysia z 2d, Antoś z grupy Stokrotek i Staś z grupy Niezapominajek pracują w domu pod okiem rodziców.

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Uczeń powinien odpowiedzialnie wykorzystać czas zawieszenia zajęć w szkole. Może skorzystać przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów przekazanych przez nauczycieli. Nauczyciele przygotują materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu, które są udostępnione poprzez komunikator w edzienniku. Rodzice i uczniowie mają możliwość kontaktowania się z nauczycielami przez pocztę e-mail.

Zdjęcia umieszczono za zgodą mamy uczniów.