Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Kwiecień 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Dzisiaj 228

Wczoraj 275

Miesiąc 3981

Wszystkie 53574

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń
 Konkurs recytatorsko-teatralny dla klas III "Miś"  finaliści

1.Jan Wasilewski, klasa 3j

2.Paulina Olszewska, klasa 3f

3.Hanna Steinke, klasa 3c

 Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"

 finaliści

klasy II:

 

 

klasy III:

 

1.Milena Mikłasewicz, klasa 2c

2.Cyprian Kloska, klasa 2b

3. Dawid Wdowczyk, klasa 2b

1.Maja Lewandowska, klasa 3g

2.Krzysztof Biskupski, klasa 3a

3. Paulina Olszewska, klasa 3f

 Konkurs plastyczny dla klas I - III "Bezpieczna szkoła"

 1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia

   Karolina Hałasa kl. 1E Julia Prostko kl.3D

Ella Fox kl. 3G
Gabriela Wasilewska kl. 3G

Emilia Nowakowska kl.3K Tomasz Bobola kl.2A Alwin Łachacz kl. 3E Milena Tryba kl. 1E

 Konkurs "Wakacyjne wspomnienia”

 I pomysłowość:

 

 

 

II kolorystyka:

 

 

 

 

III techniki plastyczne:

 

 

wyróżnienia:

Hanna Bardyga kl 1e
Karolina Hałas kl 1e
Wiktoria Woźniak kl 1e

 

Krystian de Ruiter kl 1e

Aleksandra Zenka kl 1a
Magdalena Stańdo kl 1a
Zuzanna Giec kl 1a

 

Anastazja Piotrowska kl 1b
Tymoteusz Konwicki kl 1c
Tomasz Grabowiec kl 1d

 

Julia Smyrd kl 1b
Ewa Skrzypczak kl 1b
Maciej Żurek kl 1c
Weronika Mazurkiewicz kl 1a
Eliza Kieres 1b
Aleksandra Kowalska 1b

Etap szkolny ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Ryby na niby”

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia:

Dawid Zakrzewski kl 1c

Ewa Skrzypczak kl 1b, Alicja Sołtys kl 1d

Aleksandra Czekurłan 1b, Adam Szymański 3a

Denys Meda kl 1a
Agata Saługa kl 1a
Lena Drożdżewicz kl 1b
Magdalena Lichwała kl 1c
Krzysztof Giwer kl 1d
Miłosz Michnik kl 3a
Krzysztof Biskupski kl 3a

 IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa”  - etap szkolny

Klasy 4

 

 

 

 

Klasy 5

 

 

 

 

Klasy 6

 

1. Matusiak Marta 4i

2. Katarzyna Bazylczuk 4j
3. Urszula Skrzypczak 4h
4. Michał Biskupski 4c

 

1. Oskar Pawluś 5d
2. Agnieszka Supstych 5f
3. Maja Piątkowska 5c
4. Mateusz Majewski 5b

 

1. Julia Korbań klasa 6a
2. Bartosz Matusiak 6a
3. Martyna Falkiewicz 6a
4. Dominika Kutelska 6a

 Szkolne eliminacje do IX Międzyszkolnego Konkursu "W krainie baśni i bajki"

Klasy 2

 

 

Klasy 3

1. Gabriela Krzyżak 2c

2. Agata Ratajczak 2b

 

1. Adrian Kaczerski 3j

2. Amelia Nikitenko 3d

Konkurs kulinarny SU dla klas I - III, na najciekawsze danie z jakiem w roli głównej. 28.03.18r

zwycięzcy

 klasa 2a i klasa 3f

Konkurs na ozdobę wielkanocną 23.03.18r.

I miejsca

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia uczniów:

 

 

 

 

I miejsca dorośli:

Wiktoria Więczkowska (4j),

Emilia Więczkowska (3g),

Zuzanna Romańska (3d),

Maja Bochajczyk (1e),

Wiktor Krajewski (grupa Stokrotki),

Agata Pacała (grupa Niezapominajki),

Laura Belicka (grupa Biedronki),

Agnieszka Supstych (5f)

Oliwia Pieprzyk (grupa Żabki),

Kacper Skomorowski (1e),

Krystian de Ruiter (1e),

Zuzanna Łaskowska (6b),

Patrycja Szostak (1e)

pan Adam Tryba,

pani Anna Sobieralska,

pani Magdalena Przybył.

 Konkurs fotograficzny "Nasze koty" 28 lutego 2018  I miejsce

Michał Budny klasa I a

 Konkurs wewnątrz klasowy organizowany przez Su Super Bohater  Super Bohaterowie:

Filip Pietraszkiewicz I a,

Martyna Jasińska 1 e,

Konrad Medeński 2 a,

Emilka Nowakowska 3 k,

Jakub Bogacki 3 f,

Anna Kujawska 5 d,

Patryk Kowalczyk 5e,

Katarzyna Mikołajewicz 4 d,

Bianka Marszałek 4 g,

Joanna Drozdek 4 i,

Wiktoria Powroźnik 4 k,

Błażej Siewieja 3c.

 Konkurs "Inwazja Misiów" organizowany przez SU

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

klasa I e z liczbą misiaczków 79 sztuk

klasa III c z liczbą 73 sztuki

klasy III e i IV g z liczbą 68 sztuk.

 Konkurs recytatorski klas pierwszych

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Wyróżnienia:

Karina Osińska Ia

Damian Bukaczewski Ia

Amelia Jarosz Ic

Denys Meda Ia

Julia Smyrd Ib

Magda Lichwała Ic

Dawid Zakrzewski Ic

 Konkurs recytatorski klas drugich i trzecich  1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Wyróżnienia:

Alicja Zajączkowska IIIg

Krzysztof Biskupski IIIa

Wiktoria Zagórska IIIg

Lena Ogrodnik IIIa

Hanna Frączkowska IIIi

Ciereszko Karolina IIIi

Gabriela Wasilewska IIIg

     

SUKCESY POZASZKOLNE 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Konkurs literacko - plastyczny "Na skrzydłach przyjaźni" w ramach ogólnopolskiej akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł

 laureaci

Kornelia Bodnar kl. 6b

Karolina Ciereszko kl. 3i

Mateusz Wąchała kl. 3i

Livia Sierant kl.4a

Maksymilian Pawlak kl.3k

XII Miejski konkurs plastyczny ,,Trzeźwy umysł - w trzeźwym świecie wszystko gra" - Nagroda dla SP 37 za największą ilość nagród indywidualnych

laureatka
laureatka

Anna Fiedorowicz kl. 5a
Julia Knapińska kl. 7c 

Konkurs Informatyczny „WIELKIE ŻAGLOWCE W SZCZECINIE  animacja  w języku SCRATCH”

1. miejsce

wyróżnienie

Aleksandra Malicka  kl. 3a

Kajetan Konwicki kl, 3a

Mateusz Wąchała kl. 3i

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Dominika Piskunowicz kl.7a

Bartosz Gregorowicz kl.7a

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Dominika Piskunowicz  kl.7a

Monika Masztalerz kl.7a

Bartosz Gregorowicz kl.7a

Wiktoria Wojciechowska kl.7a

Julia Jankowska kl.7a

Julita Dydyk kl.7a

Kacper Niemcewicz kl.7a

Miłosz Skrzypczak kl.7a

Mikołaj Pytlak kl.7a

Daria Doroszkiewicz kl.7a

Kacper Dziubała kl.7c

Arkadiusz Poniewozik kl.7a

Aleksandra Kostkowska kl.6a

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Marek Mostowski kl.6b

Julia Sinkiewicz kl.7b

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Kacper Niemcewicz kl.7a

Bartosz Matusiak kl.6a

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST z matematyki 

laureat




wyróżnienie

Tymon Reszka kl. 4i

Mateusz Ciszewski kl. 5f
Szymon Roźmiewj kl.7a
Kacper Niemcewicz kl. 7a
Bartosz Gregorowicz kl. 7a
Zuzanna Sobkowiak kl. 7a

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST  z przyrody

laureat

wyróżnienie

Michał Biskupski kl. 4c

Tymon Reszka kl. 4i
Julia Kamasińska kl. 4h
Jakub Jóźwiak kl. 4a
Maciej Majchrowski kl.5a
Jakub Brasławski kl. 5b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST z języka niemieckiego

laureat

 

wyróżnienie

Marek Mostowski kl. 6b

Aleksander Luszawski kl. 6b

Natalia Naściuk kl. 6b
Zuzanna Baran kl.6b
Antoni Lisowski kl.6b
Julia Maj kl.6b
Klaudia Stobiecka kl.6b

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej pt. "Szczeciński Parnas"

1. miejsce

wyróżnienie

Michał Drewniak kl. 4h

Martyna Siwek kl. 6d

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w języku obcym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych Prawobrzeża

reprezentacja szkoły

Weronika Matczak kl. 4a
Michał Drewniak kl. 4h
Marta Stołowska kl. 6a

Wojewódzki konkurs plastyczny ,,Ratownictwo medyczne w oczach dziecka"

wyóżnienie

Wiktoria Wojciechowska kl. 7a
Zuzanna Sobkowiak kl. 7a
Wiktoria Bartnicka kl. 7d

Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Nasza Niepodległa"

wyróżnienie

Adrianna Ślipek kl.7d

Ogólnopolski konkurs  przedmiotowy z języka niemieckiego „DEUTSCHFREUND” 

wynik bardzo dobry

Wojciech Walkowiak kl. 5b

Kamil Ejsmont kl. 5b

Marek Mostowski kl. 6b

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ratownictwo medyczne w oczach dziecka” organizowany przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

reprezentacja szkoły

Klaudia Kinal kl. 5b

Laura Narloch kl. 5d
Bartosz Bartman  - Jarzembek kl. 5d
Kamila Szczęsna kl. 6f 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny " Pokój oczami dziecka" organizowany przez Lions Club Szczecin Jantar  

 

reprezentacja szkoły

   Klaudia Kinal kl. 5b

Laura Narloch kl. 5d 

Julia Korbań kl. 6a 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dzielnicowy – policjant, któremu ufam” organizowany przez Stowarzyszenie „SOS dla Rodziny” we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji

            

reprezentacja szkoły

Zuzanna Wiercińska kl.4c
Michelle Borkowska kl.4c

Paulina Szingler kl.4c

Urszula Skrzypczak kl. 4h

Marta Matusiak kl. 4i

Iga Jaworska kl. 5b

Bartosz Matusiak kl. 6a

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego - sesja jesienna

laureat

Michał Biskupski kl. 4c

"OLIMPUS" język angielski - sesja jesienna 2017

laureat

 

dyplom uznania

Michał Życiński kl. 4

Marcin Piwko kl. 5

Magdalena Kirpluk kl. 4

Julia Jastrzębska kl. 4

Pola Potocka kl. 5

Anna Jowita Fiedorowicz kl. 5

Dawid Litwicki kl. 6a

Marcin Fabisiak kl. 6f

Dominika Kutelska kl. 6

Konkurs Humanistyczny XIII LO pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Martyna Siwek kl. 6d
Pola Potocka kl. 5a

Agata Lis kl. 6g

Mały Konkurs Recytatorski

laureat Grand Prix 

Michał Drewniak kl. 4h

Międzyszkolny Konkurs „Programowanie w Języku Scratch” 

  2. miejsce
  3. miejsce
  wyróżnienie

Krzysztof Biskupski  kl. 3a

Aleksandra Malicka kl. 3a

Kajetan Konwicki kl. 3a

I Wojewódzki Konkurs na Grafikę Komputerową "Piksele wyobraźni - pojazd ze snów"

  2. miejsce
  3. miejsce
  wyróżnienie
  Aleksandra Malicka kl. 3a
  Wiktoria Śmigrodzka kl 4d
  Martyna Siwek kl. 6d

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna "Olimpus" sesja zimowa

  laureat   Mateusz Ciszewski kl. 5f

IX Festiwal Języka Niemieckiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów Miasta Szczecina

I Wicemistrz 

Julia Sinkiewicz kl. 7b

Hanna Bering kl. 7b

Marek Mostowski kl. 6b

Aleksander Luszawski kl. 6b

IX Międzyszkolny Konkurs "W krainie baśni i bajek"

wyróżnienie

 

reprezentacja

szkoły

Agata Ratajczak 2b

 

Gabriela Krzyżak 2c

Adrian Kaczerski 3j

Amelia Nikitenko 3d

VIII edycja miejskiego konkursu twórczości plastycznej i literackiej ,,Ogrody pływające-czyli Szczecin 2050"

Konkurs plastyczny:

III m-ce

wyróżnienie

 

Konkurs literacki:

I m-ce

 

 

Krystian de Ruiter kl 1e

Marcel Ancuta kl 1e, Tomasz Bobola kl 2a

 

 

Marcel Ancuta kl 1e.

"Opowiedział dzięcioł sowie, czyli - czy znasz twórczość Jana Brzechwy?"

1. miejsce

Magdalena Krzywicka 7a

Daria Doroszkiewicz 7a

Jan Misiuna 5a

 

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA

Mistrzostwa Szczecina w Sztafetowych Biegach Przełajowych 

3. miejsce

Zuzanna Dudek, Julia Mrozek, Julia Tomaszewska, Maja Budych, Aleksandra Książek, Kinga Pękalska, Sara Tokaj, Oliwia Cewka, Nadia Królikowska, Natalia Wielgus, rez. Julia Dziewulska, Kalina Kamać, Joanna Aniśko

I runda Ligi Biegowej

3. miejsce

3. miejsce

Juszkiewicz Wiktoria kl.6f - 100 m 

Sidor Alicja kl.6c - 100 m

     

CHŁOPCY

I runda Ligi Biegowej

3. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

Cios Wojciech kl.5e - 300 m

Lachowski Kamil kl.6e - 300 m

Rutkowski Norbert kl.6e - 1000 m