Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dzisiaj 125

Wczoraj 210

Miesiąc 5037

Wszystkie 5037

Konkursy szkolne - kl. 1 - 3

Konkursy szkolne - kl. 4 - 6

Konkursy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE - kl. 1 - 3

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs plastyczny pt. "UGLY WITCH"

1. miejsce

 

2. miejsce
3. miejsce

praca zbiorowa: Natalia Michnik, Dominika Zając, Maja Zyburtowicz kl. 3a

Wiktoria Adamczak kl. 2a

Kacper Gwiazda kl.1a

Konkurs plastyczny Scarry Pumpkin – Straszna Dynia

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Livia Sierant kl. 1a, Ala Kaczor kl.2f, Bartek Kamionowski kl. 3e, 

Mikołaj Pacała kl. 2a, Martyna Bereda kl. 2d, Nadia Królikowska kl. 3d,

Natalia Lutoborska kl. 1h, Oliwia Trzcińska kl. 2f, Kuba Urbańczyk kl. 3e.

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas III pt. "Życie Muminków"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Miłosz Mędrzak kl. 3a,

Jakub Cieślak kl. 3e,

Julia Korbań kl. 3a.

Październikowy  Mistrz Czytelnictwa

1. miejsce

Daria Homa kl. 2d

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1 z okazji Światowego Dnia Misia

1. miejsce

wyróżnienia

Antoni Sarad kl. 1i

Julia Zgorzelska kl. 1a

Amelia Ruchlicka kl. 1h

Anastazja Sikorska kl. 1h

Konkurs plastyczno- techniczny " Ozdoba świąteczna"

wyróżnienie

Leciejewski Łukasz 03, Wieteska Maksymilian 01, Bąba Jan 1e, Bitner Maksymilian 1e, Łacek Julia 1f, Łacek Nikola 1f, Sikora Lena 1h, Sykucka Patrycja 1i, Szalkiewicz Bartosz 1j, Mikołaj Pacała 2a, Paweł Szczerbiński 2f, Wiśniewski Staś 2f, Seremak Magdalena 2e, Falkiewicz Martyna 3c

Konkurs plastyczny "Człowiek na morzu"

1. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Klaudia Stobiecka 3b

Martyna Bereda 3d

Weronika Łozińska 3g

Julia Kwiatkowska 2d

 

Konkurs Plastyczny „Stroik świąteczny”

 wyróżnienie

Maciej Majchrowski kl. 2a
Mateusz Szemczyszyn kl. 2d

Julia Tomaszewska kl. 3d
Jakub Cieślak kl. 3e

Konkurs recytatorski dla klas I - Wiersze J. Brzechwy i J. Tuwima


 

1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

wyróżnienia

Michał Drewniak kl. 1j
Emilia Sar kl. 1d
Martyna Wypchło kl. 1f

Natalia Posiewka kl. 1b
Hania Wierzgan  kl.1d, Gabriela Margol kl. 1g

Konkurs recytatorski dla klas II - III

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

wyróżnienia

Nelly Hajek kl. 2d
Przemysław Śliwiński kl. 3a
Natalia Michnik kl. 3a
Pola Potocka kl. 2a, Alicja Sidor kl. 3d, Zuzanna Paluszkiewicz kl. 2d, Adrianna Bortacka kl. 2e

Konkurs "Potyczki językowe"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Wiktoria Wypchło i Kalina Kamać kl.3d
Marek Mostowski i Olek Portka kl.3b

Amelia Puchała i Marta Stołowska kl.3a

Konkurs na kartkę walentynkową w języku angielskim

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Weronika Skrzypczak kl. 2a
Kacper Kierakowicz kl. 3a
Maja Zyburtowicz z kl. 3a i Mikołaj Pacała kl. 2a.

Konkurs poezji marynistycznej

1. miejsce

1. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Gracjan Kilanowski 3b

Janina Pająk 3a

Marek Mostowski 3b

Kornelia Bodnar 3b

Aleksandra Górska 3a

Julia Sosińska 2a

Michał Nowakowski 3c

Klaudia Stobiecka 3b

Roksana Pięta 3c

Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Wiktoria Juszkiewicz 2f

Lena Sikora 1h

Hanna Pieprzyk 1k

Kornelia Bodnar 3b

Zespół z klasy 1d

Zespół z klasy 3c

Zespół z klasy 2a

Zespół z klasy 1i

Zespół z klasy 3b

 Konkurs recytatorski „Zemsta Logopedy”

1. miejsce kl. I

wyróżnienie

1. miejsce kl. II
1. miejsce kl. III

wyróżnienie

Antoni Sarad

Katarzyna Kulka

Urszula Heyer

Amelia Puchała
Maja Budych

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną kl. II-III

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Mikołaj Zajkowski kl.3a
Jan Misiuna kl. 2a
Janina Pająk kl.3a

Konkurs plastyczno- techniczny "Ozdoba wielkanocna"

 wyróżnienie

Jaworski Antoni 06, Zalech Mateusz 04

Bachońska Aleksandra 1b, Biskupski Michał 1c, Wieczorek Maja 1d, Umański Aleksander 1e, Bąbą Jan 1e, Stryjewska Patrycja 1g, Majchrowski Maciej 2a, Fiedorowicz Hanna 2a, Fotek Agnieszka 2f, Supstych Agnieszka 2f, Węgrzecki Szymon 2f

Konkurs czytelniczy "Księgarnia" dla kl.II

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Pola Potocka kl. 2a

Mateusz Ciszewski kl. 2f

Paweł Braksator kl. 2c

Karolina Kozłowska kl. 2d

Agnieszka Supstych kl. 2f

Konkurs czytelniczy "Czy można zaprzyjaźnić się z dziećmi z Bullerbyn?" dla kl. III

1. miejsce

2. miejsce

 

3. miejsce

Martyna Falkiewicz kl. 3c

Aleksander Portka kl. 3b

Oliwia Samczyńska kl. 3d

Karolina Kurzydło kl. 3d

Martyna Siwek kl. 3c

Olimpusek z j. angielskiego

 7 miejsce
 7 miejsce
klasy II
 10 miejsce

Weronika Cękała kl. Ia
Amelia Ruchlicka kl. Ih

Magdalena Seremak - IIe

Olimpusek zintegrowany z j. angielskiego

klasy I
10 miejsce
15 miejsce
klasy II
6 miejsce
7 miejsce
10 miejsce
12 miejsce
14 miejsce
15 miejsce
klasy III
13 miejsce

 

Julia Kamasińska - Ih
Amelia Ruchlicka - Ih

Pola Potocka - IIa
Kamil Ejsmont - IIb
Paweł Braksator - IIc
Mateusz Ciszewski - IIf
Bartłomiej Dąbrowski - IIf
Kacper Góralski - IIf

Maja Kolanda IIIa

Konkurs Matematyczny i Myślenia Logicznego "Mistrz Matematyki" klasy I

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Julian Liwczak kl. 1e
Jakub Rajmer kl. 1b

Urszula Skrzypczak kl. 1h

Michał Drewniak kl. 1j
Adam Pękalski kl. 1a

Konkurs Matematyczny i Myślenia Logicznego "Mistrz Matematyki" klasy II

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Mateusz Ciszewski kl. 2f
Mateusz Majchrowski kl. 2a
Mateusz Czarnota kl. 2a
Dawid Chrapowicki kl. 2c

Konkurs o bezpieczeństwie dla klas drugich pod hasłem "Baw się i bądź bezpieczny"

1. miejsce


2. miejsce


3. miejsce

Bartłomiej Dąbrowski i Szymon Zajączkowski kl. 2f
Oliwia Szymczyk i Mateusz Czarnota kl. 2a
Julia Kwiatkowska i Mateusz Semczyszyn kl. 2d

Konkurs literacki dla klas trzecich ,,Moja szkoła"    

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Wiktoria Wypchło kl. 3d

 Bartosz Kamionowski kl. 3e 

 Andrea Bartoś kl. 3d, Antoni Zbaracki kl. 3e

Konkurs plastyczny dla klas pierwszych ,,Moja szkoła" 

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Michał Biskupski kl. 1c
Dominika Janik kl. 1b, Ola Tomf kl. 1i
Iwona Martys kl. 1b

Konkurs plastyczny dla klas drugich ,,Moja szkoła"

1. miejsce
2. miejsce


3. miejsce

Julia Kieres kl. 2f , Paweł Braksator kl. 2c
Szymon Zajączkowski kl. 2f, Łukasz Lipiński kl. 2c
Kacper Siwiński kl. 2f,

Konkurs plastyczny dla klas trzecich ,,Moja szkoła"

1. miejsce
2. miejsce


3. miejsce

Karolina Kurzydło kl. 3d
 Nadia Królikowska kl. 3d, Nicola Brzostowska kl. 3c
Michał Wieczorek kl. 3e

Konkurs biblioteczny dla kl. 1-3  "Zakładka dla pierwszaka"

Laureaci

Martyna Bereda kl. 2d

Patryk Kowalczyk kl. 2e

Janina Pająk kl. 3a

Wojciech Walkowiak kl. 2b

SUKCESY SZKOLNE - kl. 4 - 6

 

Konkurs Tytuł Uczeń

Październikowy Mistrz Czytelnictwa

1. miejsce

Szymon Schab kl. 6 d

Konkurs plastyczny "Człowiek na morzu"

1. miejsce

wyróżnienie

Wiktor Antczak 5f

Klaudia Drapiewska 6b

Konkurs na album tematyczny "Patron naszej szkoły"

1. miejsce

1. miejsce

Klasa 4e

Klasa 4d

 Konkurs poezji marynistycznej

1. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

Adrianna Ślipek 4d

Karolina Dyduch 5f

Łukasz Szczepkowski 4g

Agnieszka Szczepkowska 6c

Konkurs czytelniczy dla klas 4 - "Świat baśni i legend - życie i twórczość H.Ch. Andersena "

1. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Daria Doroszkiewicz kl. 4a                 Bartosz Ryłko kl. 4c                     

Dominika Piskunowicz kl. 4a   
Oliwier Łukaszewski kl. 4e     

Konkurs literacki " Moja szkoła " - klasy 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Kacper Topolewski kl. 4a

Julia Szamburska kl. 4b

Jakub Kołbuc kl. 4c

Mikołaj Szymański kl.4a

Julia Karut kl.4b

Miłosz Skrzypczak kl.4a

Marek Wojciechowski kl.4b

Krzysztof Filisiński kl.4g

Bartosz Ryłko kl.4c

Hanna Bering kl.4b

Łukasz Tomczyk kl.4c

Hubert Zawicki kl.4g

Konkurs literacki " Moja szkoła " - klasy 5

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Stanisław Szydłowski kl.5c

Filip Hendryk kl.5b

Wiktor Antczak kl.5f

Oliwia Gibała kl.5e

Bianka Kaczmarek kl.5b

Zuzanna Kowalik kl.5e

Natalia Nowakowska kl.5d

Konkurs literacki " Moja szkoła " - klasy 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Weronika Jaszek kl.6a
Julia Orłowska kl.6a
Martyna Baranek kl.6b
Maja Dybowska kl.6b
Kamila Trzaska kl.6a
Aleksandra Kuchnowska kl.6a
Aleksandra Mituła kl.6a
Kamil Małecki kl.6f
Wiktoria Klepacz kl. 6e

Konkurs czytelniczy  "Świat baśni i Legend - życie i twórczość H. Ch. Andersena" - klasy 4

1. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Daria Doroszkiewicz  kl. 4a

Bartosz Ryłko kl. 4c

Dominika Piskunowicz kl. 4a

Oliwier Łukaszewski kl. 4e

  Konkurs Informatyczny dla klas 5 - grafika komputerowa    "Bezpieczna Droga"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Natalia Nowakowska 5d

Roksana Kociszewska 5d

Karol Niemczuk 5d

Szkolny konkurs wiedzy o Hiszpanii

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Lena Jurkanis kl. 6c

Julita Kotowicz kl.4c

Mateusz Juszczak kl. 4c

Łukasz Tomczyk kl.4c

Konkurs plastyczny ”Hiszpańskie obyczaje i tradycje”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Nikola Lutz kl. 6c

Julia Filocha kl. 5c

Patrycja Kaczmarska kl. 4c

Jakub Kocimski kl. 5c

Konkurs recytatorski z  j. angielskiego " Spring poem contest"

1. miejsce
2. miejsce

Magdalena Krzywicka kl. 4a
Dominika Piskunowicz kl. 4a

Konkurs ortograficzny z  j. angielskiego „Spelling Master” 

           

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Mikołaj Szymański kl. 4a

Laura Szymczyk kl. 6a
Mateusz Kondracki kl. 4a 

Konkurs czytelniczy dla klas V "Czy znasz swoje lektury?"

1. miejsce

 

2. miejsce

Marcin Kobzdej kl. 5b

Natalia Nowakowska kl. 5d

Karol Niemczuk kl. 5d

Martyna Bułło kl. 5b

Konkurs czytelniczy dla klas VI "Czy potrafisz korzystać ze słowników i encyklopedii?" 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Ewa Szyntor kl. 6f

Łukasz Leszczyński kl. 6e

Wiktoria Klepacz kl. 6e

Konkurs języka angielskiego klas 4

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Mateusz Kondracki kl.4a
Kacper Dorożalski kl.4e

Wiktoria Wojciechowska kl.4a

Piotr Ślęzak kl.4a

Konkurs języka angielskiego klas 5

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Kajetan Pająk kl. 5a
Karolina Spychała kl. 5a
Lena Marosz kl. 5a

 Konkurs języka angielskiego klas 6

1. miejsce

 

2. miejsce

3. miejsce

Julia Orłowska kl.6a

Laura Szymczyk kl. 6a

Weronika Jaszek kl. 6a

Natalia Basara kl. 6a

Konkurs języka niemieckiego dla kl. 4-5

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Zuzanna Gregorczyk kl. 4b

Bianka Kaczmarek kl. 5b

Martyna Bułło kl. 5b

Konkurs Historyczny klas 6

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Aleksandra Mituła kl.6a

Julia Orłowska kl. 6a
Dawid Małecki kl. 6f

Dominika Jurczyk kl. 6b

V Marynistyczny Turniej Klas

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

klasa 4d

klasa 5f

klasa 4b

klasa 5a

Konkurs matematyczny klas 4

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Bartosz Ryłko kl. 4c
Zuzanna Gregorczyk kl. 4b
Sara Wilczewska kl. 4b

Konkurs matematyczny klas 5

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

  Amelia Czarnota kl. 5a
  Weronika Kamińska kl. 5a
  Kajetan Pająk kl. 5a

Konkurs matematyczny klas 6

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

  Dominika Jurczyk kl. 6b
  Weronika Jaszek kl. 6a
  Aleksandra Mituła kl. 6a

Konkurs przyrodniczy klas 4

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

  Maciej Cękała kl. 4a
  Piotr Ślęzak kl. 4a
  Erwin Bogusz kl. 4f

Konkurs przyrodniczy klas 5

1. miejsce
2. miejsce

Zofia Schulz kl. 5a
Ada Jurczyk kl. 5a
Weronika Kamińska kl. 5a
Natalia Nowakowska kl. 5d

Konkurs przyrodniczy klas 6

1. miejsce
2. miejsce

Dominika Jurczyk kl. 6b
Weronika Jaszek kl. 6a

Konkurs informatyczny klas 5 " Bezpieczna Droga"

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

 Natalia Nowakowska kl. 5d
 Roksana Kociszewska kl. 5d
 Karol Niemczuk kl. 5d

SUKCESY POZASZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Zachowaj Trzeźwy Umysł - konkurs ulotkowy

laureatka
laureat

Laura Szymczyk kl. 6a

Igor Górski kl. 6d

Zachowaj Trzeźwy Umysł - konkurs plastyczno- literacki

laureat

laureat

Błażej Wieteska kl. 6a

Mikołaj Pacała kl. 2a

Regionalny konkurs plastyczny "Moja mleczna kraina" organizowany przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

laureatka

Alicja Orowicz kl. 2d

Konkurs Języka Polskiego pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finalistka

finalistka

reprezentacja

Aleksandra Mituła kl. 6a

Julia Orłowska kl. 6a

Natalia Czaplińska kl.6b

Joanna Kraus kl. 6a

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finalistka
finalista
reprezentacja
reprezentacja

Dominika Jurczyk kl. 6b
Jakub Koliński kl. 6a
Aleksandra Mituła kl. 6a
Aleksandra Szczęsna kl. 6c

Konkurs marynistyczny Szkolnych Kół Edukacji Morskich "Kuźnia Żeglarska"

2. miejsce

Drużyna SKEM:

Agnieszka Szczepkowska 6c

Inez Wilczewska 6b

Miłosz Mądrzak 3a

Jakub Wilczewski 2e

VI Międzyszkolny Turniej Marynistyczny "Każdy może kochać morze"

2. miejsce

Drużyna SKEM:

Agnieszka Szczepkowska 6c

Inez Wilczewska 6b

Miłosz Mądrzak 3a

Jakub Wilczewski 2e

Konkurs " Mali mistrzowie języka" pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

laureatka

finalistka

finalistka

finalistka

finalistka

finalista

finalistka

reprezentacja szkoły

Weronika Kamińska kl. 5a

Zuzanna Borkowska kl. 4e

Agata Krzemień kl. 4b
Oliwia Sanders kl. 4b

Amelia Czarnota kl. 5a

Oskar Sybis kl. 5d

Nadia Wiktor kl. 5c
Magdalena Krzywicka kl. 4a

Mateusz Kondracki kl. 4a

Mateusz Grabski kl. 5f

Nadia Wiktor kl. 5c

Weronika Jaszek kl. 6a

Aleksandra Kuchnowska kl. 6a

Karine Sargsyan kl. 6b

Aleksandra Mituła kl. 6a

Kamil Kwapisiewicz kl. 6d

Regionalny Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości pisarzy Ziemi Szczecińskiej - "Szczeciński Parnas"

 

2 miejsce

reprezentacja szkoły

Inez Wilczewska kl. 6b

Natalia Grocholska kl. 6b

 

Międzyszkolny Konkurs Teatralno-Recytatorski pt. "Miś uczy, bawi..."

3. miejsce

wyróżnienie

reprezentacja szkoły

Nelly Hajek kl. 2e

Natalia Michnik kl. 3a

Przemysław Śliwiński kl. 3a

Międzyszkolny konkurs plastyczno - techniczny "Bożonarodzeniowe drzewko-choinka"

2. miejsce

wyróżnienie

Wiktoria Juszkiewicz kl. 2

Kinga Szczęsna kl. 2

III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Burza na morzu"

2. miejsce

2. miejsce

Zuzanna Wiercińska kl.1c

Hanna Sitarek kl.4d

VI Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Kuratorium Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

finalistka
reprezentacja szkoły

Aleksandra Kuchnowska kl. 6a

Julia Orłowska kl. 6a

Weronika Jaszek kl. 6a

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego " Olimpus"

laureatka

laureatka

laureatka

laureatka

Zuzanna Gregorczyk kl. 4b

Oliwia Sanders kl. 4b

Hanna Bering kl. 4b

Bianka Kaczmarek kl. 5b

Konkurs międzyszkolny "45-lecie s/y Dar Szczecina"

3 miejsce

Drużyna SKEM:

Agnieszka Szczepkowska 6c

Inez Wilczewska 6b

Miłosz Mądrzak 3a

Jakub Wilczewski 2e

XIV Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Kuratorium Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

laureatka
finalistka
finalistka
finalistka
finalistka

Paulina Pruszyńska kl.6a

Aleksandra Kuchnowska kl.6a
Aleksandra Mituła kl. 6a
Julia Orłowska kl. 6a
Joanna Kraus kl.6a  

Międzynarodowe Biennale Grafiki do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach

3.miejsce

Nina Żupińska kl. 6b

Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Ekologiczny

reprezentacja szkoły

Aleksandra Majewska kl. 5d

Oliwia Cewka kl. 3d

Wiktoria Wypchło kl. 3d

Julia Tomaszewska kl. 3d

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Krajobraz z pójdźką"

reprezentacja szkoły

Martyna Śmiałek kl. 4d

Hana Sitarek kl. 4d

Wiktoria Mosz kl. 4e

Natalia Popławska kl. 5d

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Anioł"

reprezentacja szkoły

Karolina Spychała kl. 5a

Aleksandra Majewska kl. 5d

Weronika Stachowska kl. 6a

Kamil Kwapisiewicz kl. 6d

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Małe i wielkie marzenia"

reprezentacja szkoły

Natalia Lis kl. 6b

Weronika Fiedorowicz kl. 6b

Weronika Stachowska kl. 6a

Kamila Trzaska kl. 6a

Oliwia Kacprzak kl. 4d

Natalia Popławska kl. 5d

Natalia Kacprzak kl. 2d

Konkurs Muzeum Narodowego „Pomorze Zachodnie – moja mała ojczyzna”

reprezentacja szkoły

Amelia Czarnota kl. 5a

Weronika Kamińska kl.5a
Natalia Grocholska kl. 6b

VII Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Kuratorium Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

finalistka
reprezentacja szkoły   

Julia Orłowska kl. 6a
Aleksandra Mituła kl. 6a

Kamil Małecki kl. 6f

Julia Filocha kl. 5c

Dawid Małecki kl. 6f

Nadia Wiktor kl. 5c   

Konkurs Matematyczny organizowany przez Katolickie Gimnazjum pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

laureatka
reprezentacja szkoły

Dominika Jurczyk kl. 6b
Jakub Koliński kl. 6a
Aleksandra Mituła kl. 6a
Aleksandra Szczęsna kl. 6c

XV Konkurs Matematyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem Kuratorium Oświaty

finalistka
finalistka

reprezentacja szkoły

Dominika Jurczyk kl. 6b
Aleksandra Mituła kl. 6a
Jakub Koliński kl. 6a
Kamil Kwapisiewicz kl. 6d

Konkurs międzyszkolny "Wielcy podróżnicy i odkrywcy - Aleksander Doba"

4. miejsce

Drużyna SKEM:

Agnieszka Szczepkowska 6c

Inez Wilczewska 6b

Sara Wilczewska 4b

Miłosz Mądrzak 3a

VIII Międzyszkolny Konkurs Komputerowy "Praca z programem MS Word"

1. miejsce

Przemek Śliwiński kl. 3a

Dzielnicowy Przegląd "Małego Konkursu Recytatorskiego"

 

 

 

laureat

laureat

reprezentacja szkoły

Natalia Michnik kl. 3a

Inez Wilczewska kl. 6b

Nelly Hajek kl. 2d

Przemysław Śliwiński kl. 3a

V Konkurs Recytatorski (o zasięgu wojewódzkim) "Nie wyrastaj z marzeń"

1. miejsce

reprezentacja szkoły

Inez Wilczewska kl. 6b

Zuzanna Paluszkiewicz kl. 2d

Filip Hendryk kl. 5b

Konkurs techniczno - informatyczny "Statek moich marzeń"

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Patryk Kowalczyk 2e

Wiktoria Zalewska 4d

Liwia Czapiewska 3f

Adriana Jurczyk 5a

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna OLIMPUS sesja zimowa

laureatka
laureat

Dominika Jurczyk kl. 6b
Jakub Koliński kl. 6a

III Konkurs Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Kuratorium Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

finalistka

reprezentacja

szkoły

Julia Orłowska kl. 6a
Weronika Jaszek kl. 6a

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego i angielskiego pt. „Mistrz języków obcych” organizowany przez Gimnazjum nr 29 w Szczecinie

1. miejsce

3. miejsce

Dominika Jurczyk kl. 6b

Maja Dybowska kl. 6b

Międzyszkolny Konkurs Historyczno - Plastyczny pod mecenatem Miasta Szczecin i Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

2. miejsce

Magda Koconowska kl. 4d

Konkurs "W krainie bajki i baśni"

laureatka
laureatka

Iga Jaworska
Pola Potocka

 Konkurs plastyczny "Człowiek na morzu"

wyróżnienie

Klaudia Stobiecka 3b

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "Alfik 2014"

laureatka

wyróżnienie

dyplom uznania

Natalia Michnik kl. 3a

Agata Krzemień kl. 4b
Naściuk Natalia kl. 3b

Matusiak Bartosz  kl. 3a

Anastazja Gryl kl.3e

Gabriela Kęszka (kl.3f

Aleksander Portka kl. 3b

Martyna Siwek kl. 3c

Dominika Kutelska kl. 3a

Mateusz Koconowski 3e

Jan Misiuna kl. 2a
Mateusz Ciszewski kl. 2f

Ogólnopolski Konkurs  „English High Flier”-

wyróżnienie

Aleksandra Kuchnowska kl. 6a

Amelia Czarnota kl. 5a

Międzyszkolny Konkurs "Tajemnice ludzkiego ciała" organizowany przez GM nr 8 w Szczecinie

reprezentacja
szkoły

Dominika Jurczyk kl. 6b
Agnieszka Szczepkowska kl. 6c

Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej "Zdroje 2015"

1. miejsce

1. miejsce

3. miejsce

Zespół "Drużyna Neptuna" 1d

Lena Sikora 1h

Wiktoria Juszkiewicz 2f

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" z języka angielskiego klasy I

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Weronika Cękała kl. 1a
Amelia Ruchlicka kl. 1h
Julia Burghardt kl. 1a

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" z języka angielskiego klasy II

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Magdalena Seremak kl. 2e
Anna Fiedorowiczkl. 2a
Żeromska Emilia i Skrzypczak Weronika kl.2a

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" z języka angielskiego klasy III

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Bartosz Matusiak kl. 3a
Amelia Puchała kl. 3a
Martyna Siwek kl.3c

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

wynik bardzo dobry

 

 

wyróżnienie

Ciszewski Mateusz kl. 2f
Drewniak Radosław kl. 5c
Połomski Mikołaj kl. 2f
Sybis Oskar kl. 5d

Brakstator Paweł kl. 2c
Czarnota Mateusz kl. 2a
Fiedorowicz Anna kl. 2a
Jaszek Weronika kl. 6a
Jurczyk Dominkia kl. 6b
Kamińska Weronika kl. 5a
Koliński Jakub kl. 6a
Konopacki Oskar kl. 1f
Kwapisiewicz Kamil kl. 6d
Lis Agata kl. 3g
Matusiak Bartosz kl. 3a
Michnik Natalia kl. 3a
Mituła Aleksandra kl. 6a
Nasciuk Natalia kl. 3b
Tomf Michał kl. 5b

II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI Prawobrzeża w Szczecinie pn."Rozgrywki Matematyczne" organizowany przez Gimnazjum nr 23 w Zespole Szkół nr 1 w Szczecinie

1. miejsce drużynowo

1. miejsce
2. miejsce

Weronika Jaszek kl. 6a
Dominika Jurczyk kl. 6a
Aleksandra Mituła kl. 6a
Aleksandra Mituła kl. 6a
Dominika Jurczyk kl. 6b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego GALILEO 2015

laureatka

wyróżnienie

wyróżnienie

Wiktoria Jocz kl. 5d

Oskar Sybis kl. 5d

Mateusz Wasielewski kl. 5g

III Ogólnopolski Konkurs Poezji i Fotografii Marynistycznej

1. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Marek Mostowski 3b

Kornelia Bodnar 3b

Gracjan Kilanowski 3b

Międzynarodowy Konkurs Graficzny EX LIBRIS AD PERSONAM „Wodny świat”, HLOHOVEC, SŁOWACJA

reprezentacja
szkoły

Klaudia Jakubowska kl. 6c

Julia Uss kl. 6c

Zuzanna Gregorczyk kl. 4b

Oliwia Kacprzak kl. 4d

Hania Sitarek kl. 4d

Oliwia Głowińska kl. 4e

Oliwia Mosz kl. 4e

Miejski Konkurs Plastyczny OGRODY PŁYWAJĄCE, CZYLI SZCZECIN 2050

reprezentacja
szkoły

Weronika Jaszek kl. 6a

XIX Międzynarodowe Biennale Twórczości dzieci i Młodzieży „ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO”, TORUŃ 2015

reprezentacja
szkoły

Julia Knapińska kl. 4c

Patrycja Kaczmarska kl. 4c

Julia Fidecka kl. 4e

Kasia Bajsarowicz  kl. 5a

Ada Jurczyk kl. 5a

Nikola Kwiatkowska kl. 5e

Zuzia Kowalik kl. 5e

Nina Witkowska kl. 5e

Patrycja Izotow kl. 6a

Martyna Baranek kl. 6b

VIII Ogólnopolskie Biennale Plastyczne„KOT”, WROCŁAW 2015 

reprezentacja
szkoły

Martyna Baranek kl. 6b

Weronika Fiedorowicz kl. 6b

Natalia Lis kl. 6b

Weronika Stachowska kl. 6a

Nikola Gogiel kl. 5a

Gosia Brzezińska kl. 4d

Nadia Królikowska kl. 3d

Maja Budych kl. 3d

Jagoda Dziekan kl. 3d

Marika Jurdyga kl. 2d

Oliwia Wojtasiak kl. 2d

Natalia Kacprzak kl. 2d

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Techniczny "Maska Karnawałowa" , ZS Nr1 w Szczecinie

2. miejsce

Natalia Nowakowska kl.5d

VI Turniej Historyczny „Szare Szeregi”

reprezentacja szkoły - klasy 6

 

reprezentacja szkoły - klasy 5

Dawid Małecki kl. 6f

Bartłomiej Szeligowski kl. 6f

Kamil Małecki kl. 6f

Wiktor Antczak kl. 5f

Karolina Dyduch kl. 5f

Miłosz Michalski kl. 5f

Wojewódzka Olimpiada z zakresu Pomocy Przedmedycznej

reprezentacja szkoły

Weronika Jaszek kl. 6a
Aleksandra Mituła kl. 6a
Julia Orłowska kl. 6a

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych "Przyrodnik" organizowany przez V LO w Szczecinie

reprezentacja szkoły

Dominika Jurczyk kl. 6b
Weronika Jaszek kl. 6a
Błażej Wieteska kl. 6a

VII Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio 2015”:

test

praca plastyczna
praca fotograficzna

 

laureatka

laureatka

laureatka

 

Aleksandra Mituła kl. 6a

Karolina Spychała kl.5a

Karolina Spychała kl. 5a

Konkurs "Master of English 2015"

2. miejsce

klasa 4a

 

 

 SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA

 Dzień Sztafet

 3. miejsce

Bianka Tomaszewska 6E, Mazurkiewicz Laura 6e, Żupińska Nina 6b, Tomczyk Nina 5e, Pruszyńska Paulina 6a, Hanc Julita 5e, Kowalik Zuzanna 5e, Jaszek Weronika 6a,  Wielgus Wiktoria 5e, Biernacka Weronika 6e, Solis Monika 6e, Szczepańska Aleksandra 6c, Orłowska Julia 6a, Tkaczyk Wanessa 5e, Ogrodnik Agata 5a, Orłowska Iga 5b

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej klasy piąte

 2. miejsce

Zuzanna Kowalik, Oliwia Gibała, Oliwia Hau, Oliwia Łokietek, Aleksandra Majewska, Julita Hanc, Wanessa Tkaczyk, Nina Witkowska, Julia Sendel

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej klasy szóste

 3. miejsce

Bianka Tomaszewska, Natalia Tarkowska, Weronika Bernacka, Monika Solis, Agnieszka Szczepkowska, Dominika Ciepłowska, Wiktoria Klepacz, Laura Mazurkiewicz, Klaudia Galant

Międzyszkolne Rozgrywki Uczniów Klas Trzecich w "Dwa ognie"o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 74

3. miejsce

Maja Zyburtowicz, Maja Pytkowska, Julia Korbań, Natalia Wielgus, Kamila Milewska, Magdalena Martys, Aleksandra Rybak

Drużynowe Mistrzostwa Szczecina w  czwórboju klas VI

2. miejsce

Laura Mazurkiewicz 6e, Bianka Tomaszewska 6e, Oliwia Łokietek 5e, Zuzanna Kowalik 5e, Julita Hanc 5e, Nina Witkowska 5e, Wiktoria Wielgus 5e

Mistrzostwa Szczecina w Indywidualnym Trójboju LA

2. miejsce

Julita Hanc kl. 5e

Międzyszkolne biegi sztafetowe klas I

5. miejsce

Julia Zgorzelska, Weronika Cękała, Daria Dąbrowska, Oliwia Kuciapska, Patrycja Stryjewska, Zuzanna Cabaj, Magda Grzegorzewska, Julia Nocuń, Patrycja Danielewicz

Mistrzostwa Szczecina w Drużynowym Trójboju Lekkoatletycznym Klas Czwartych

3. miejsce

Zuzanna Zalech, Zuzanna Borkowska, Julia Fidecka, Klaudia Kasprzak, Aleksandra Miltyk, Aleksandra Perkowska

Liga Biegowa Dziewcząt

2. miejsce

 

XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców na Trawie

3. miejsce

Martyna Andryszek, Oliwia Gibała, Oliwia Hau, Julita Hanc, Zuzanna Kowalik, Nicola Kwiatkowska, Aleksandra Miltyk, Julia Sendel, Oliwia Łokietek, Wiktoria Wartoń, Martyna Leszczyńska, Wanessa Tkaczyk, Klaudia Tomczyk, Nina Witkowska

CHŁOPCY

 Dzień Sztafet

 1. miejsce

Knobelsdorf Cyprian, Wojtynka Filip, Bialiai Aleksander, Sobczak Sebastian, Kwiatkowski Paweł, Rosiński Eryk, Schab Szymon, Kraska Michał, Kwapisiewicz Kamil 6d, Bujnowski Jakub, Fiedorowicz Michał, Paleczny Aleks, Krzemianowski Igor, Rozpara Paweł 5g, Rogoziński Radosław, Magdziak Miłosz 5f

Turniej Piłki Nożnej Klas 4-5 Szkół Podstawowych Miasta Szczecina – organizator SP 65

 1. miejsce

Aleksander Baran, Bartłomiej Bujnowski, Jakub Bujnowski, Michał Fiedorowicz, Igor Krzemianowski, Marcel Lachowicz, Aleks Paleczny, Marceli Popek, Paweł Rozpara, Marcel Sitko, Krzysztof Szymczak

IV Gwiazdkowy Turniej o Puchar Dyrektora SP 37 klasy piąte

 2. miejsce

Jakub Bujnowski, Mateusz Wasilewski, Krzysztof Szymczak, Marceli Popek, Paweł Rozpara, Michał Fiedorowicz, Kasjan Świerad, Bartłomiej Bujnowski, Marcel Sitko

IV Gwiazdkowy Turniej o Puchar Dyrektora SP 37 klasy szóste

 3. miejsce

Jeremi Korabiewski, Sebastian Sobczak, Kamil Kwapisiewicz, Michał Kraska, Oskar Luch, Igor Górski, Piotr Jagodziński, Cyprian Knobelsdorf, Eryk Rosiński, Filip Bąba, Paweł Kwiatkowski, Szymon Litkowski, Szymon Schab

Międzyszkolne Rozgrywki Uczniów Klas Trzecich w "Dwa ognie"o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 74

3. miejsce

Michał Czerwiński, Adrian Albinowski, Marek Mostowski, Filip Luter, Dawid Wójtowicz, Bartosz Matusiak, Aleksander Portka

Drużynowe Mistrzostwa Szczecina w  czwórboju klas VI

3. miejsce

Filip Bąba 6d, Cyprian Knobelsdorf 6d, Michał Kraska 6d Kamil Kwapisiewicz 6d, Kamil Redlak 6d, Sebstian Sobczak 6d

Finał piłki nożnej chłopców klas V - VI w Szczecinie

1. miejsce

Sebastian Sobczak, Jeremi Korabiewski, Kamil Kwapisiewicz, Michał Kraska, Adrian Krawczyk, Cyprian Knobelsdorf, Kamil Redlak, Jakub Koliński, Michał Fiedorowicz, Jakub Bujnowski, Filip Bąba, Alan Cherek

Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Żeglarstwie

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
4. miejsce

Łukasz Adamowicz kl. 5f
Wiktor Antczak kl. 5f
Sebastian Nowicki kl. 5f
Remigiusz Liwczak i Damian Juszczak kl. 5f

Międzyszkolne biegi sztafetowe klas I

3. miejsce

Piotr Reck, Szymon Skrzypa, Piotr Jażdżewski, Maksymilian Głuszek, Kuba Tokaj, Krzysztof Pedyński, Julian Liwczak, Alan Kuca, Igor Żabczyński, Kuba Wróblewski

Liga Biegowa Chłopców

1. miejsce