Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dzisiaj 125

Wczoraj 210

Miesiąc 5037

Wszystkie 5037

Konkursy szkolne - kl. 1 - 3

Konkursy szkolne - kl. 4 - 6

Konkursy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE - kl. 1 - 3

Konkurs Tytuł Uczeń

 Konkurs "MOJA PANI"

1. miejsce

kl. I - Julia Wałęsa 1a
kl. II - Oliwia Stanisławska 2g i Michał Wieczorek 2e
kl. III - Bartek Mieczkowski 3g

 Konkurs na temat bezpieczeństwa kl.II

1. miejsce

 

2. miejsce
3. miejsce

kl. 2a Bartosz Matusiak, Przemysław Śliwiński
kl. 2f Emilia Kendzia, Gabrysia Kęszka
kl. 2c Martyna Siwek, Michał Nowakowski, 2e Oliwier Święcicki, Nastka Gryl.

 Konkurs recytatorski kl. I

1. miejsce
2. miejsce

Kamil Ejsmont 1b i Pola Potocka 1a
Mateusz Ciszewski 1f

 Konkurs recytatorski kl. II-III

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Przemysław Śliwiński 2a
Natalia Michnik 2a

Daria Doroszkiewicz 3a

Konkurs plastyczny "Człowiek na morzu"

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

Klaudia Stobiecka 2b

Nadia Królikowska 2d

Oliwia Stanisławska 2g

Pola Potocka 1a

Hanna Bajdalska 1b

Julia Łukaszuk 3d

Oliwia Kacprzak 3d

Konkurs poezji marynistycznej

1 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Bartosz Ryłko 3f

Kornelia Bodnar 2b

Kacper Topolewski 3f

Michał Mielnik 2g

Konkurs piosenki żeglarskiej i szantowej

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Julia Trocka 3a

Dominika Kutelska 2a

Gabriela Kęszka 2f

Zespół z klasy 3a

Zespół z klasy 1a

Zespół z klasy 2c

Zespół "Piranie" 2d

Konkurs piosenki angielskiej

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Magdalena Krzywicka kl. 3a
Natalia Michnik kl. 2a
Natalia Nowacka i Wiktoria Mikołajczyk kl. 3d

Konkurs plastyczny pt."GREAT BRITAIN IN MY EYES" - "WIELKA BRYTANIA W MOICH OCZACH"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Oliwia Kacprzak kl. 3d
Weronika Monczak kl. 3d
Natalia Nowacka kl. 3d

Konkurs przyrodniczy klas I - III

1. miejsce kl.I
1. miejsce kl.II
1. miejsce kl III

Weronika Gibała kl. 1c
Oliwia Obryk kl. 2g
Agata Krzemień kl. 3b

Konkurs plastyczny "Ozdoba świąteczna"

wyróżnienie

Połeć Marcel 06, Palka Amelia 011, Misiuna Jan 1a, Mikołaj Pacała 1a, Zosia Bortnik 1f, Nadia Królikowska 2e, Szczęsna Kamila 2f

Konkurs czytelniczy "Czy można zaprzyjaźnić się z dziećmi z Bullerbyn?"

finaliści

Daria Doroszkiewicz kl.3a, Nikola Marczewska kl.3e, Bartosz Mieczkowski kl.3g, Jakub Siwiński kl.3g, Bartosz Ryłko kl.3f

Konkurs informatyczny dla klas III

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Bartosz Ryłko kl. 3f

Michał Nowak kl. 3g
Kacper Dziubała kl. 3f

Zuzia Gregorczyk kl. 3b
Mateusz Kondracki kl. 3a

Konkurs "Językowe potyczki"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Zuzia Borkowska i OlaPerkowska 3e
Erwin Bogusz i Bartek Mieczkowski 3g
Zuzia Dudek i Paulina Skorupka 3c

 Konkurs dla klas I "Już czytam"

1. miejsce

 

2. miejsce

 

3. miejsce

 Ania Fiedorowicz 1a, Paweł Braksator 1f, Oliwia Trzcińska 1c

Jakub Wałęsa1a, Kamil Ejsmont 1b, Kinga Szczęsna 1f

Weronika Gibała 1c, Karolina Kozłowska 1d

Konkurs na „Najpiękniejszy zeszyt do języka polskiego” dla klas I

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Julia Kwiatkowska 1d

Iga Jaworska 1b

Pola Potocka 1a

Konkurs na „Najpiękniejszy zeszyt do języka polskiego” dla klas II

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

 Shila Adamska 2f

Anastazja Gryl 2e

Julia Maj 2b

Konkurs na „Najpiękniejszy zeszyt do języka polskiego” dla klas III

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Wiktoria Zalewska 3d

Aleksandra Kalinowska 3c

Magdalena Krzywicka 3a

SUKCESY SZKOLNE - kl. 4 - 6

 

Konkurs Tytuł Uczeń
 Konkurs plastyczny "Człowiek na morzu"

1. miejsce

wyróżnienie

Wiktor Antczak 4f

Natalia Popławska 4d

Agnieszka Szczepkowska 5c

Agata Pawluś 4f

 Konkurs "Plakat - reklama ulubionej książki"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Nina Żupińska kl. 5b

Natalia Lis klasa 5e

Klaudia Drapiewska kl. 5b

Dominika Ciepłowska kl. 5e,

Nikola Indryka kl. 5a,

Zuzanna Sarecka kl. 5c

 Konkurs Ekologiczny kl. V

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce

Nina Żupińska kl. 5b
Natalia Basara kl. 5a
Bartek Szeligowski kl. 5f

 Konkurs Ekologiczny kl. IV

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
3. miejsce

Weronika Kamieńska kl. 4a
Karolina Dyduch kl. 4f
Wiktor Łaska kl. 4c
Karolina Małgowska kl. 4a

Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce

Kamila Wirtel kl. 6a
Klara Skrzypczak kl. 6b
Julia Szynkiewicz kl. 6a

"Znaczenie wody w przyrodzie"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kamila Wirtel kl. 6a
Natalia Popławska kl. 4d
Norbert Kwiatkowski kl. 6f

"Zbieramy makulaturę - oszczędzamy las"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kacper Borkowski kl. 6c
Kamila Wirtel kl. 6a
Milena Kolasińska kl. 6f
Nikola Pytel kl.6f

Konkurs fotograficzny "Stacje drogi krzyżowej"

1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Mikołaj Jabłoński kl. 6a
Laura Mazurkiewicz kl. 5e
Grzegorz Krygier kl. 6d
Kamil Mieczkowski kl. 6a
Kamila Wirtel kl. 6a

Konkurs poezji religijnej

1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce

Tasija Mangudis kl. 6a
Kamil Mieczkowski kl. 6a
Mikołaj Jabłoński kl. 6a
Kamila Wirtel kl. 6a

 Konkurs na kartkę świąteczną - Boże Narodzenie

1. miejsce
1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Mikołaj Jabłoński kl.6a
Wiktoria Pełka kl. 6a
Kamila Wirtel kl. 6a
Daria Dobrowolska kl. 6f
Laura Mazurkiewicz kl. 5e
Kamil Mieczkowski kl. 6a
Natalia Kulesza kl. 5b

 Konkurs poezji marynistycznej

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Piotr Piotrkowski 4g

Wiktor Antczak 4f

Nadia Jaworowska 6c

Krzysztof Szymczak 4g

Konkurs Informatyczny "Historia Świąteczna" prezentacja multimedialna

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Anna Ostafijczyk  6d

Natalia Foryś  6f

Karolina Rosiak  6e

Konkurs Czytelniczy dla klas 4 „Świat Baśni – życie i twórczość H. Ch. Andersena”

1. miejsce

2. miejsce
2. miejsce

Amelia Czarnota kl. 4a
Zuzanna Kowalik kl. 4e

Jakub Wocial kl. 4f

Konkurs piosenki żeglarskiej i szantowej

1. miejsce

2. miejsce

1. miejsce

wyróżnienie

Natalia Grocholska 5b

Natalia Lis 5b

Zespół "Morskie Szczury"

Duet z klasy 6d

Konkurs języka angielskiego dla klas 6

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Wiktoria Marczak kl.6 a
Amelia Witkowska kl.6a
Jakub Ociepa kl. 6a

Konkurs języka angielskiego dla klas 5

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Julia Orłowska kl. 5a

Kamila Trzaska kl. 5a

Łukasz Lipok kl. 5a

Konkurs języka angielskiego dla klas 4

1. miejsce

2. miejsce

 

3. miejsce

Michał Sielski kl. 4
Wiktoria Jocz kl. 4

Bartłomiej Bujnowski kl. 4

Nikola Shreiber kl. 4

Piotr Piotrowski kl. 4

Konkurs języka niemieckiego dla klas 4- 5

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Dominika Jurczyk kl. 5b

Karine Sargsyan kl. 5b

Bianka Kaczmarek kl. 4b

IV Marynistyczny Turniej Klas

1. miejsce

2. miejsce

3 miejsce

klasa 5b

klasa 5c

klasa 6a i 6d

Konkurs na plakat promujący dowolny kraj angielsko-, niemiecko- lub hiszpańskojęzyczny

1. miejsce

2. miejsce


3. miejsce

Natalia Nowakowska kl. 4d
Weronika Łakomy/ Marta Spalczyńska kl. 5b
Natalia Popławska kl. 4d
Karolina Dyduch/ Oliwia Dębicka kl. 4f

Konkurs na plakat promujący naukę języków obcych

wyróżnienie

Klaudia Kameduła kl. 5c

Weronika Łakomy/ Marta Spalczyńska kl. 5b

Konkurs z okazji 10 -lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Rafał Świercz kl. 6b
Oliwier Czyżewski kl. 6b
Mateusz Wasilewski kl. 4a

Patrick Brasławski kl. 6b

Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Ola Mituła kl. 5a
Dominika Jurczyk kl. 5b
Julia Orłowska kl.5a

Konkurs historyczny klas 4

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Weronika Kamińska kl. 4a
Amelia Czarnota kl. 4a
Martyna Bitner kl. 4a

Konkurs historyczny klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Dominika Jurczyk kl. 5b

Lena Jurkanis kl.5c

Emilia Mikuła kl. 5c

Konkurs czytelniczy klas 6 " Korzystamy z różnych źródeł informacji"

 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Julia Czapiewska kl. 6b

Bartosz Grycner kl. 6c

Agnieszka Miltyk kl. 6b

Daria Sobolewska kl. 6c

Konkurs Matematyczny klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
3. miejsce
3. miejsce

Weronika Kamińska kl. 4a
Kamil Ramocki kl. 4b
Bartłomiej Bujanowski kl. 4g
Oliwia Łokietek kl. 4f
Nadia Wiktor kl. 4c

Konkurs Matematyczny klas 6

1. miejsce
1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce

Agata Chojnacka kl. 6 c
Błażej Orzechowski kl. 6 d
Klara Skrzypczak kl. 6 b
Kamil Dorosławski kl. 6 d

Konkurs Przyrodniczy klas 4

1.miejsce
2.miejsce
3.miejsce

 

Amelia Czarnota kl. 4a
Weronika Kamińska kl. 4a
Kajetan Pająk kl. 4a

Konkurs Przyrodniczy klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
3. miejsce
3. miejsce
3. miejsce

Jakub Ociepa kl. 6 a
Jędrzej Bering kl. 6 a
Natalia Foryś kl. 6 f
Mikołaj Jabłoński kl. 6 a
Kamil Mieczkowski kl. 6 a
Klara Skrzypczak kl. 6 b

Konkurs informatyczny "Historia świąteczna - prezentacja multimedialna" klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Weronika Stachowska kl. 5 a
Dominika Jurczyk kl. 5 b
Wiktoria Zborowska kl. 5 a

Konkurs informatyczny "Historia Świąteczna - prezentacja multimedialna" klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Anna Ostafijczyk kl. 6 d
Natalia Foryś kl. 6 f
Karolina Rosiak kl. 6 e

Konkurs Wiedzy Religijnej klas 5

2. miejsce
2. miejsce

2. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Ola Szczęsna kl. 5c
Nikola Kusiak kl. 5c

Agnieszka Szczepkowska kl. 5 c
Hanna Kowalewska kl. 5 b
Dominika Jurczyk kl. 5 b

Klaudia Jakubowska kl. 5 c

Konkurs Wiedzy Religijnej klas 6

1. miejsce
3. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

Grzegorz Krygier kl. 6 d
Jędrzej Bering kl. 6 a

Wiktoria Pełka kl. 6 a

Martyna Plust kl. 6 a

Konkurs z Ewangelii św. Mateusza  klas 5 - 6

1. miejsce
1. miejsce

2. miejsce
2. miejsce
2. miejsce

Kamil Dorosławski kl. 6 d
Katarzyna Malicka kl. 6 b

Martyna Plust kl. 6 a

Kamila Wirtel kl. 6 a
Julia Jakubiszyn kl. 6 d

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II  klas 5 - 6

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce
3. miejsce
3. miejsce
3. miejsce

Kamil Dorosławski kl. 6 d
Grzegorz Krygier kl. 6 d
Jędrzej Bering kl. 6 a
Klaudia Jakubowska kl. 5 c
Ola Szczęsna kl. 5 c
Justyna Trzeciak kl. 5 f

Konkurs fotograficzny pt."Jan Paweł II"

1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kamil Mieczkowski kl. 6 a
Laura Mazurkiewicz kl. 5 e
Mikołaj Jabłoński kl. 6 a

Kamila Wirtel kl. 6 a
Adam Cichowicz kl. 6 e

SUKCESY POZASZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Wojewódzki konkurs plastyczny “Moja Mleczna Kraina”

wyróżnienie

Weronika Piecyk kl. 6c

"Na tropie piękna" - Ogólnopolska kampania ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

laureat

Kinga Szewczyk kl. 2d

"Mały odkrywca" - Ogólnopolska kampania ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

laureat

Maria Grzelak kl. 6f

"Święto Latawca" - Ogólnopolski konkurs techniczny

2. miejsce
( etap wojewódzki )

Agata Chojnacka 6c

Karolina Kupińska 6c

Konkurs Języka Polskiego pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finalistka
reprezentacja szkoły

Julia Szynkiewicz kl. 6a
Wiktoria Marczak kl. 6a
Tasija Mangudis kl. 6a

Wiktoria Pełka kl. 6a

I Szczeciński Turniej  EUROLINGUA.

język angielski

 

język niemiecki


1. miejsce

 

reprezentacja


Jakub Ociepa kl. 6a

Patryk Marczewski kl.6a

Oliwier Czyżewski kl. 6b

Klara Skrzypczak kl. 6b

V Międzyszkolny Turniej Marynistyczny "Każdy może kochać morze"

1. miejsce

Drużyna żeglarska SKEM:

Przemek Śliwiński 2a

Filip Dołęga 3g

Agnieszka Szczepkowska 5c

Dawid Magdziak 6d

Konkurs Recytatorski "Szczeciński Parnas"

 reprezentacja

Julia Czapiewska kl. 6b

Inez Wilczewska kl. 5b

Konkurs „Różnorodność, która mnie inspiruje” pod patronatem Wojewody Zachodniopomorskiego

 wyróżnienie

Kamila Wirtel kl. 6a
Tasija Mangudis kl. 6a

Konkurs Matematyczny pod patronatem Kuratora Oświaty w Szczecinie

finalistka

finalista

finalistka

finalistka

reprezentacja szkoły

Agata Chojnacka kl. 6c

Błażej Orzechowski  kl. 6f

Klara Skrzypczak kl. 6b

Kamila Wirtel kl. 6a

Kamil Dorosławski kl. 6d

 

Turniej "Wodniacy - wszechstronni, sprawni, zgrani"

3 miejsce

Drużyna żeglarska SKEM:

Miłosz Magdziak 4f

Agnieszka Szczepkowska 5c

Jędrzej Bering 6a

Dawid Magdziak 6d

Jakub Baczyński 6d

Adam Kopciuch 6d

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2013 z języka angielskiego

laureatka

Wiktoria Marczak  kl. 6a

VII Ogólnopolski Festiwal UNICEF organizowany przez SP nr 11 w Szczecinie

1. miejsce

Anna Kaszczyszyn  kl. 4b
Wiktoria Turowska kl. 4b

Konkurs plastyczny "Moja Marina 2050"

1. miejsce
2. miejsce
wyróżnienie

Oliwia Gruba kl. 1d
Wiktoria Wypchło kl. 2d
Julia Muszyńska kl. 2d

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Książeczka na jesienne wieczory"

 

 

 

 

 

1. miejsce kl. I

1. miejsce kl. II

2. miejsce

wyróżnienie

1. miejsce kl. III

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Adrianna Bortacka kl. 1e

Amelia Proch kl. 2b
Aleksander Portka kl. 2b

Oliwier Motyka kl. 2b

Magda Koconowska kl. 3d
Wiktoria Mikołajczyk kl. 3d
Wojciech Krasucki kl. 3f

Monika Masztalerz kl. 3a
Oliwia Sanders kl. 3b

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna "Olimpus"

laureatka
laureat
laureatka
laureatka
laureat
laureatka

Dominika Jurczyk kl. 5b
Kamil Kwapisiewicz kl. 5d
Katarzyna Malicka kl. 6b
Klara Skrzypczak kl. 6b
Oskar Sybis kl. 4d
Kamila Wirtel kl. 6a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Kartkę i Życzenia Bożonarodzeniowe organizowany przez Gimnazjum nr 34 w Szczecinie

wyróżnienie

Kamila Wirtel kl.6a

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego OLIMPUS - sesja jesienna

 laureat

Oliwier Czyżewski kl. 6b

Międzynarodowy konkurs graficzny na EX LIBRIS KWIATOWY HLOHOWEC, SŁOWACJA 2013

 wyróżnienie

Klaudia Kameduła kl. 5c

Amelia Macewicz kl.5f

Eliza Skowrońska kl. 6b

XIII Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowanym przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

finalistka
reprezentacja

Julia Czapiewska kl. 6b
Agata Chojnacka kl. 6c
Błażej Orzechowski kl.6f

V Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowanym przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Laureatka
reprezentacja

Wiktoria Marczak kl. 6a
Amelia Witkowska   kl. 6a
Julia Szynkiewicz  kl. 6a            

VI Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowanym przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

finalistka
finalista
finalista

Wiktoria Marczak kl. 6a

Rafał Świercz kl. 6b

Patrick Brasławski kl. 6b

XV Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej

reprezentacja
wyróżnienie
reprezentacja
reprezentacja

Zuzanna Chorzępa kl. 5a
Natalia Grocholska kl. 5b
Janina Pająk kl. 2a
Zespół z kl. 2c

XIX Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek w Goleniowie

2. miejsce

Zuzanna Chorzępa kl. 5a

VIII Konkurs Matematyczny organizowany przez Katolickie Gimnazjum pod patronatem Kuratora Oświaty
w Szczecinie

laureatka
reprezentacja
reprezentacja
reprezentacja

Agata Chojnacka kl. 6c
Błażej Orzechowski kl. 6f
Klara Skrzypczak kl. 6b
Kamila Wirtel kl. 6a

Konkurs "35-lecie jachtu s/y Zryw"

3 miejsce

Drużyna żeglarska SKEM:

Przemysław Śliwiński 2a

Agnieszka Szczepkowska 5c

Jakub Baczyński 6d

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

wynik bardzo dobry

wynik dobry

Aleksander Luszawski kl. 2b
Oskar Sybis kl. 4d

Dominika Jurczyk kl. 5b

II Konkurs Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

reprezentacja

Julia Szynkiewicz kl.6a
Martyna Plust kl.6a
Natalia Foryś kl. 6f
Oliwier Czyżewski kl. 6b

Konkurs Języka Angielskiego SPADE organizowany przez Gimnazjum Katolickie w Szczecinie

laureatka

reprezentacja

Wiktoria Marczak kl. 6a

Jakub Ociepa kl. 6a

Julia Szynkiewicz kl.6a

 Amelia Witkowska kl. 6a

 XIV Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

finalistka reprezentacja

 

Klara Skrzypczak kl. 6b

Agata Chojnacka kl. 6c
Kamil Dorosławski kl. 6d
Błażej Orzechowski kl. 6f
Kamila Wirtel kl. 6a

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych " RUND UM DIE FAMILIE UND FREUNDSCHAFT" organizowany przez Gimnazjum nr 42 w Szczecinie

3. miejsce

Oliwier Czyżewski kl. 6b

XIV Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych miasta Szczecina i województwa zachodniopomorskiego 

1. miejsce

4. miejsce

reprezentacja

Oliwier Czyżewski kl. 6b

Patrick Brasławski kl. 6b

Klara Skrzypczak kl. 6b

XIV Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych miasta Szczecina i województwa zachodniopomorskiego - "Życie i twórczość braci Grimm"

3. miejsce

drużynowo

Oliwier Czyżewski kl. 6b

Patrick Brasławski kl. 6b

Klara Skrzypczak kl. 6b

XIV Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych miasta Szczecina i województwa zachodniopomorskiego - "Piosenka niemiecka"

2. miejsce

Natalia Grocholska kl. 5b

IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III organizowany przez SP nr 56 w Szczecinie

1. miejsce
5. miejsce

Magdalena Krzywicka kl. 3a
Piotr Ślęzak kl. 3a

Mały Konkurs Recytatorski organizowany przez Gimnazjum nr 7 w Szczecinie - etap dzielnicowy

laureatka
laureatka
laureatka
laureatka
wyróżnienie
wyróżnienie

Natalia Michnik kl. 2a
Magda Krzywicka kl. 3a
Inez Wilczewska kl. 5b
Julia Czapiewska kl 6b
Przemek Śliwiński kl. 2a
Daria Doroszkiewicz kl. 3a

VII Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla uczniów klas trzecich organizowany przez SP nr 59 w Szczecinie

1. miejsce

Dominika Piskunowicz kl. 3a

Konkurs "Wielcy podróżnicy i odkrywcy - Ludomir Mączka"

1 miejsce

Drużyna żeglarska SKEM:

Agnieszka Szczepkowska 5c

Jędrzej Bering 6a

Jakub Baczyński 6d

Dawid Magdziak 6d

VI Konkurs Języka Angielskiego THE LORD OF ENGLISH pod patronatem Prezydenta Miasta Szczecin, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Uniwersytetu Szczecińskiego -  Katedra Filologii Angielskiej

4. miejsce

reprezentacja

reprezentacja

Wiktoria Marczak kl. 6a

Amelia Witkowska kl. 6a

Tasija Mangudis kl. 6a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

finalista
finalistka
finalista
finalistka
finalistka
finalistka
finalista
finalistka

Kamil Dorosławski kl. 6d
Dominika Jurczyk kl. 5b
Remigiusz Liwczak kl. 4f
Oliwia Łokietek kl. 4f
Martyna Plust kl.6a
Klara Skrzypczak kl. 6b
Mateusz Wasilewski kl. 4a
Kamila Wirtel kl. 6a

 Międzyszkolny Konkurs Literacki " Moje spotkanie z Pippi"

wyróżnienie
wyróżnienie
reprezentacja

Amelia Czarnota kl. 4a
Natalia Foryś kl. 6f
Kamila Trzaska kl, 5a

Amelia Witkowska kl.6a

Agata Ziółkowska kl. 6b

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I-III organizowany przez SP nr 41 w Szczecinie

wyróżnienie

Oliwia Onifaciuk k. 3a
Magda Koconowska kl. 3d
Dominika Kutelska kl. 2a

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" z języka angielskiego dla klas I

1. m w szkole
2. miejsce
3. miejsce

Marcin Piwko kl. 1a
Szymon Szemro kl. 1f
Oliwia Trzcińska kl. 1f

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" z języka angielskiego dla klas II

1. m w szkole
2. miejsce
3. miejsce

Przemysław Śliwiński kl. 2a
Dominika Kutelska kl. 2a
Maja Kolanda kl. 2a

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" z języka angielskiego dla klas III

1. m w szkole
2. miejsce
3. miejsce

Magdalena Krzywicka kl. 3a
Mateusz Kondracki kl. 3a
Dominika Piskunowicz kl. 3a

XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny

wynik bardzo dobry

 

wynik dobry

Aleksandra Kuchnowska kl. 5a
Mateusz Juszczak kl. 3c
Aleksander Portka kl. 2b

Zuzia Borkowska kl. 3e
Kacper Dorożalski kl. 3e

Magdalena Krzywicka kl. 3a

Konkurs Wojewódzki „Z życia greckich i rzymskich bogów – gazeta codzienna” organizowany w ramach programu edukacyjnego Akademia Antyczna pod patronatem honorowym Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

wyróżnienie

Kamila Wirtel kl. 6a

Konkurs wojewódzki „Moja mała Ojczyzna. Moja miejscowość. Mój region – historia Pomorza w okresie średniowiecza" - organizowany przez Muzeum Narodowe w Szczecinie.

 reprezentacja

Julia Kaczmarek kl. 6b
Klara Skrzypczak kl. 6b
Wiktor Łaska kl. 4c

IV Konkurs Języków Obcych organizowany przez Gimnazjum nr 29 w Szczecinie

  • indywidualnie

  • drużynowo

 

2. miejsce

2. miejsce

 

Klara Skrzypczak kl. 6b

Zuzanna Brzezińska kl. 6b

Julia Kaczmarek  kl. 6b

Klara Skrzypczak kl. 6b

 XV Konkurs piosenki żeglarskiej i szantowej "Zdroje 2014"

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

1 miejsce

wyróżnienie

Julia Trocka 3a

Zespół Meduzy 3a

Zespół Piranie 2d

Natalia Grocholska 5b

Dominika Kutelska 2a

Ogólnopolski Konkurs "Ojczyzna - Polszczyzna"

reprezentacja

Julia Czapiewska kl. 6b
Aleksandra Kuchnowska kl. 5a
Katarzyna Malicka kl. 6b
Tasija Mangudis kl.6a
Agata Chojnacka kl. 6c
Mikołaj Jabłoński kl.6a
Weronika Jaszek kl. 5a

Konkurs Poezji Angielskiej 6TH SPRING POEM CONTEST

laureatka
wyróżnienie

Magdalena Krzywicka kl. 3a
Oliwia Onifaciuk kl. 3a

II Międzyszkolny konkurs plastyczny "Burza na morzu"

2 miejsce

3 miejsce

Bartosz Ryłko 3f

Max Wodzyński 3f

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

wyróżnienie

Daria Doroszkiewicz kl. 3a
Mateusz Kondracki kl. 3a
Magdalena Krzywicka kl. 3a

Mateusz Ciszewski kl. 1f

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas VI Szkół Prawobrzeża "Rozgrywki Matematyczne" organizowany przez Gimnazjum nr 23 w Szczecinie

2 miejsce drużynowo


3 miejsce

Agata Chojnacka kl. 6c
Błażej Orzechowski kl. 6f
Klara Skrzypczak kl. 6b
Klara Skrzypczak kl. 6b

II Szczeciński Turniej Partnerów w Edukacji

1. miejsce

Julita Antczak (rodzic), Wiktor Antczak (uczeń) i Jarosław Bojar (nauczyciel)

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

wyróżnienie:

Natalia Michnik kl. 2a
Natalia Naściuk kl. 2b
Michał Tomf kl. 4b
Amelia Czarnota kl. 4a
Nadia Wiktor kl. 4c
Bartłomiej Bujnowski kl. 4g
Oskar Sybis kl. 4d
Weronika Kamińska kl. 4a
Kajetan Pająk kl. 4a
Aleksandra Mituła kl. 5a
Dominika Jurczyk kl. 5b
Weronika Jaszek kl. 5a
Natalia Czaplińska kl. 5b
Jakub Koliński kl. 5a
Kamil Kwapisiewicz kl. 5d
Lena Jurkanis kl. 5c
Kamila Wirtel kl. 6a
Agata Chojnacka kl. 6c
Klara Skrzypczak kl. 6b

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT

wynik dobry

Karol Niemczuk kl. 4d

II Wojewódzki Konkurs Krasomówczy pod hasłem „Morskie opowieści”

9.miejsce

Julia Czapiewska kl. 6b

II Konkurs Fotograficzny „Otwórz oczy – tradycja antyczna w przestrzeni twojego miasta”  

1. miejsce

2. miejsce

finalistka

Zuzanna Brzezińska kl. 6b

Kamila Wirtel kl. 6a
Wiktoria Marczak kl.6 a

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Maskotka PKS Szczecin”

reprezentacja

Klaudia Drapiewska kl.5 b
Klaudia Jakubowska kl. 5c

Zuzanna Sarecka kl. 5c
Kinga Szewczyk, Oliwia Szrek, Alicja Sidor, Jagoda Dziekan, Oliwia Samczyńska, Julia Muszyńska, Julia Dziewulska, Maja Kiraga, Karolina Kurzydło i Julia Tomaszewska z kl. 2 d

Miejski Konkurs Plastyczny "Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050"

wyróżnienie

Weronika Stachowska kl. 5a

Miejski Konkurs Plastyczny " Kolory Hiszpanii"

reprezentacja

Kamila Wirtel kl. 6a

Kamila Trzaska kl. 5a

Karolina Kupińska kl. 6c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny " Nie wyrastaj z marzeń"

3. miejsce
reprezentacja

Natalia Popławska kl.4d

Laura Szymczyk kl.5a

Aleksandra Kuchnowska 5a

Aleksandra Rojek kl.5b

Hanna Kowalewska kl.5b

Zuzanna Sarecka kl.5c

Miejski konkurs na ilustrację do powieści Astrid Lindgren

reprezentacja

z klasy 3d- Hanna Sitarek, Wiktoria Laskowska, Julia Fidecka i Oliwia Kacprzak

z klasy 5a- Weronika Jaszek i Patrycja Izotow

z klasy 5b- Natalia Lis.

Wojewódzki konkurs "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

 

 

reprezentacja

Julia Kwiatkowska, Oliwia Gruba, Marika Jurdyga, Natalia Glezner, Amelia Antol z klasy 1d

Julia Sawińska i Karol Niemczuk z klasy 4d

XIX Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży TORUŃ 2014

reprezentacja

z klasy 4d – Wiktoria Jocz, Natalia Popławska, Karol Niemczuk, Natalia Nowakowska, Patryk Łakomy

z klasy 5b – Hanna Kowalewska

z klasy 5c - Klaudia Jakubowska, Julia Uss, Zuzanna Sarecka,

z klasy 6c – Patryk Sobolewski.

 Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego "Olimpus"

2. miejsce
8. miejsce

8. miejsce

Oliwier Czyżewski kl. 6b

Klara Skrzypczak kl. 6b
Patrick Brasławski kl. 6b

II Ogólnopolski konkurs poezji marynistycznej "IMPRESJE MORSKIE 2014"

1 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Piotr Piotrowski 4g

Kornelia Bodnar 2b

Kacper Topolewski 3f

Nadia Jaworowska 6c

II Szczeciński Turniej Eurolingua - Multilingualism pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

1. miejsce

Wiktoria Marczak kl. 6a

Klara Skrzypczak kl 6 b

Agata Chojnacka kl 6c 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS

laureatka

laureatka

laureatka

Laura Szymczyk kl. 5a

Aleksandra Kuchnowska kl. 5a

Wiktoria Marczak kl. 6a

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska EKOTEST

wyróżnienie
wyróżnienie

Julia Orłowska kl. 5a
Błażej Wieteska kl. 5a

Konkurs piosenki turystycznej

1. miejsce

Natalia Grocholska kl. 5b

 Międzynarodowy konkurs plastyczny „Wino i winogrona” w Serbii

1. miejsce

 Nina Żupińska kl. 5b

 Konkurs plastyczny „Gryf - historia i legenda”

wyróżnienie

 Julia Sawińska kl. 4d

SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

Współzawodnictwo Sportowe Szczecińskich Szkół Podstawowych o liczbie uczniów powyżej 450 w roku szkolnym 2012/2013 (21.10.2013 r.)

3. miejsce

 
DZIEWCZĘTA

 Dzień Sztafet

4. miejsce

2. miejsce

klasyfikacja ogólna

sztafeta olimpijska:
Tomaszewska Bianka 5e, Brzezińska Zuzanna 6b, Orłowska Julia  5a, Pruszyńska Paulina 5a

sztafeta 4x100:
Majewska Kleopatra 6c, Marczewska 6a, Kasija 6a, Chojnacka Agata 6c, Tasija Mangudis 6a

 Liga Biegowa - I runda

3. miejsce
1. miejsce
3. miejsce

punktacja ogólna

Tomaszewska Belianka 5e 600 m
Brzezińska Zuzanna 6b 600 m

 Sztafetowe Biegi Przełajowe

4. miejsce

Wilczewska Inez 5b, Tomaszewska 5e, Chojnacka Agata 6c, Orłowska Julia 5a, Miltyk Agnieszka 6b, Wielgus Wiktoria 4e, Zając Liwia 5c, Brzezińska Zuzanna 6b, Szczepkowska Agnieszka 5c, Olszewska Zofia 5e, Ciepłowska Dominika 5e

 Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w kajakarstwie

2. miejsce

Natalia Zdobych, Julia Orłowska 5a

 Finał w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

3. miejsce

Miltyk Agnieszka 6b, Kaczmarek Julia 6b, Ambroziak Aleksandra 6c, Sobolewska Daria 6c, Fimińska Zuzanna 6c, Kopczyńska Wiktoria 6c, Tomaszewska Bianka5e, Mazurkiewicz Laura 5e,Ciepłowska Dominika 5e, Olszewska Zofia 5e, Tarkowska Natalia 5e, Bernacka Weronika 5e, Plust Martyna 6a, Tyrchan Klaudia 6c

 Wojewódzka Olimpiada Szermiercza 

 3. miejsce

Kobiak Aleksandra

Sieradzan Lura

 Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

 1. miejsce

Zdrojewska Bianka, Miltyk Agnieszka, Brzezińska Zuzanna, Łokietek Oliwia, Hanc Julita

Sztafety LA kl. I - III SP Miasta Szczecin

 2. miejsce

Kinga Szczęsna, Urszula Heyer, Oliwia Antczak, Maja Piątkowska, Amelia Łubian, Emilia Żeromska, Weronika Skrzypczak, Ania Fiedorowicz, Hania Fiedorowicz, Julia Wałęsa

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Ryjewie

3. miejsce

Gibała Oliwia, Hanc Julita, Hau Oliwia, Kowalik Zuzanna, Majewska Aleksandra, Miltyk Aleksandra, Kwiatkowska Nikola, Tkaczyk Wanessa, Tomczyk Klaudia, Sendel Julia, Wielgus Wiktoria.

Mistrzostwa Szczecina w Trójboju Lekkoatletycznym

2. miejsce

Kowalik Zuzanna, Hanc Julita, Tkaczyk Wanessa, Łokietek Oliwia, Sendel Julia, Wielgus Wiktoria.

     

CHŁOPCY

 Sztafetowe Biegi Przełajowe

 3. miejsce

Kwapisiewicz Kamil 5d, Kraska Michał 5d, Paluszkiewicz Mikołaj 5d, Szymczak Krzysztof 4g, Sitko Marcel 4g, Fiedorowicz Michał 4g, Lamorski Piotr 6d, Paleczny Aleks 4g, Potręć Damian 5e, Rozpara Paweł 4g, Jóźwiak Maciej 4g

 Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w kajakarstwie

 2. miejsce

Wiktor Antczak, Miłosz Magdziak 4f

 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 65

 1. miejsce

Baran Aleksander, Bujanowski Jakub, Fiedorowicz Michał, Kacperski Kamil, Krzemianowski Igor, Lachowicz Marcel, Paleczny Aleks, Popek Marceli, Rozpara Paweł, Sitko Marcel, Szymczak Krzysztof – 4 g, Magdziak Miłosz – 4f

 III Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 37

1.miejsce

Jeremi Korabiewski, Sebastian Sobczak, Kamil Kwapisiewicz, Kamil Redlak, Michał Kraska, Adrian Krawczyk, Filip Bąba, Szymon Litkowski, Mikołaj Paluszkiewicz, Cyprian Knobelsdorf

 Wojewódzka Olimpiada Szermiercza

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Orzechowski Błażej

Małecki Dawid

Małecki Kamil

Piotr Rajski

 Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

 1. miejsce

Kwapisiewicz Kamil, Paluszkiewicz Mikołaj, Janke Grzegorz, Szymczak Krzysztof i Kraska Michał

Sztafety LA kl. I - III SP Miasta Szczecin

 2. miejsce

Kacper Góralski, Mikołaj Połomski, Jakub Stojanowski, Szymon Grzegorzewski, Karol Nowakowski, Paweł Braksator, Łukasz Lipiński, Jakub Wałęsa, Maciej Majchrowski

Mistrzostwa Szczecina w Trójboju Lekkoatletycznym

2. miejsce

Jakub Bujnowski, Aleksander Baran, Igor Krzemianowski, Krzysztof Szymczak, Marcel Lachowicz, Miłosz Magdziak (rezerwowi - Paweł Rozpara i Adrian Piłat)

Mini Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

2. miejsce

Popek Marceli, Krzemianowski Igor, Baran Aleksander, Bujnowski Jakub, Paleczny Aleks, Sitko Marcel, Rozpara Paweł, Fiedorowicz Michał, Kacperski Kamil, Szymczak Krzysztof, Lachowicz Marcel wszyscy z klasy IV G oraz Magdziak Miłosz z klasy IV F