Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dzisiaj 71

Wczoraj 208

Miesiąc 3612

Wszystkie 19017

Sukcesy szkolne - kl. 4 - 6

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe

Materiał z konkursów szkolnych i pozaszkolnych został opracowany przez panią Mariolę Hajdukowicz i panią Anitę Sankiewicz


SUKCESY SZKOLNE - kl. 4 - 6

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Konkurs ortograficzny dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Piotr Skotnicki kl. 4 b
Agnieszka Ucińska kl. 4 a
Hanna Stańczyk kl. 4 f

Konkurs ortograficzny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Paweł Gieroń kl. 5 b
Justyna Woźniak kl. 5 a
Ewa Krzywicka kl. 5 a

Konkurs ortograficzny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Anna Markiewicz kl. 6 f
Paweł Żołądek kl. 6 d
Natalia Dyjak kl. 6 d

Konkurs o tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii” dla klas 4-6

Laureatka

Anna Markiewicz kl. 6 f

Szkolny Konkurs: „Świat baśni i legend” dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Anna Janyst kl. 4 b
Bartosz Wocial kl. 4 d
Bartosz Napora kl. 4 e

Szkolny Konkurs: „Czy znasz swoje lektury?” dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Michał Gadomski kl. 5 b
Julia Leśniewska kl. 5 e
Magdalena Romer kl. 5 d

Szkolny Konkurs:„ Korzystamy z różnych źródeł informacji” dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Anna Markiewicz kl. 6 f
Patryk Mejza kl. 6 c
Jakub Sikora kl. 6 c

Konkursy  historyczny dla klas 4 „ Rycerze i zamki”

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce



Jakub Marcinkowski kl. 4 a
Marcin Lemański kl. 4 a
Marcin Koczor kl. 4 a
Jakub Filo kl. 4 a
Filip Ossowski kl. 4 d
Marcin Woczylów kl. 4 d
Jakub Knoss kl. 4 a

Konkurs  historyczny dla klas 5 „Dziedzictwo starożytności?”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kajetan Pojałowski kl. 5 b
Mateusz Dąbek kl. 5 e
Karolina Olech kl. 5 c

Konkursy  historyczny „Jagiellonowie na tronie polskim” dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Maciej Luberadzki kl. 6 g
Anna Markiewicz kl. 6 f
Jakub Sikora kl. 6 c

Konkurs języka niemieckiego dla klas 4-6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Patryk Pęciak kl. 6 b
Victor Sochaczewski kl. 4 f
Weronika Gregorczyk k. 4 f

Konkurs języka angielskiego dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Agata Kulpa kl. 4 b
Patrycja Ilcewicz kl. 4 b
Dominik Podlipniak kl. 4 e

Konkurs języka angielskiego dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Ewa Krzywicka kl. 5 a
Weronika Rusinowicz kl. 5 a
Kamila Kuźniar kl. 5 e
Mateusz Dąbek kl. 5 e

Konkurs języka angielskiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Szymon Kawczyński kl. 6
Artur Rawa kl. 6
Maciej Luberadzki kl. 6 g

Konkurs recytatorski w języku angielskim dla klas 4- 6

1. miejsce

2. miejsce
3. miejsce

Aleksandra Majewska kl. 6b
Klaudia Kwaśny kl. 6 b
Kamila Kuźniar kl. 5 e
Sara Zielińska kl. 6 b

Konkurs plastyczny „Moje ulubione zwierzę”

1. miejsce
2. miejsce

Natasza Spaczyńska kl. 5 e
Mateusz Klimek kl. 4 f

Konkurs matematyczny klas 6

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Piotr Pliszka kl. 6 g
Kacper Drozdek kl. 6 c
Jakub Sikora kl. 6 c
Marcin Machałowski kl. 6 f

Konkurs matematyczno – przyrodniczy klas 5

1. miejsce
2. miejsce

 

Paulina Czaplińska kl. 5 e
Adrian Tworek kl. 5 b
Michał Gadomski kl. 5 b
Weronika Rusinowicz kl. 5 a
Łukasz Herbut kl. 5 f

Konkurs matematyczny klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Sandra Pawelec kl. 4 f
Marcin Gieroń kl. 4 c
Oskar Kalenik kl. 4 c
Julia Nowowiejska kl. 4 e

Konkurs przyrodniczy klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Patryk Rokiczan kl. 4 b
Julia Nowowiejska kl. 4 e
Marcin Gieroń kl. 4 c

Konkurs informatyczny klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Piotr Pliszka kl. 6 g
Adrianna Górzyńska kl. 6 d
Izabela Kołodziej kl. 6 d

Konkurs informatyczny klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Paulina Bączek kl. 5 d
Paulina Nowak kl. 5 d
Sandra Kowalik kl. 5 f
Angelika Pliżga kl. 5 f

Konkurs informatyczny klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Dominika Łykowska kl. 4 a
Oskar Kalenik kl. 4 c
Klaudia Folta kl. 4 b

 SUKCESY POZASZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

V Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo daję”

Finalistka
Etap rejonowy– reprezentacja

Anna Markiewicz kl. 6 f
Paweł  Żołądek kl 6 d
Natalia Dzierzęcka kl. 6 f

Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii organizowany  przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Finalistka
Etap rejonowy- reprezentacja

 

Magdalena Drozdek kl. 6 d
Adrianna Grodek kl. 6
Paweł Żołądek kl. 6 d
Anna Markiewicz kl. 6 f

X Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Finalistka
Etap rejonowy- reprezentacja

Magdalena Drozdek kl. 6 d
Anna Markiewicz kl. 6 f

III Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Laureat
Finalistka
Finalista

Maciej Luberadzki kl. 6 g
Anna Markiewicz kl. 6 f
Jakub Sikora kl. 6 c

II Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Etap rejonowy- reprezentacja

Jan Jarmołowicz kl. 6 f
Maciej Luberadzki kl. 6 g
Paweł Żołądek kl. 6 d

Konkurs Języka Angielskiego  „SPADE 2011”

Etap rejonowy- reprezentacja

Jan Jarmołowicz kl. 6 f
Katarzyna Lizak kl. 6 g
Maciej Luberadzki kl. 6 g
Patryk Mejza kl. 6 c

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MIX

14. miejsce w Polsce

Jan Jarmołowicz kl. 6 f

Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego„Mistrz Językowy” organizowany przez Gimnazjum nr 29 (3. miejsce drużynowo)

1. miejsce
2. miejsce
reprezentacja

Katarzyna Lizak kl. 6 g
Emine Güler kl. 6 f
Martyna Kubicka kl. 6 g

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „ The Lord of English” organizowany przez Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Etap rejonowy – reprezentacja

Patrycja Kopeć kl. 6 g

Konkurs „Języki obce otwierają nam drzwi do Europy” organizowany przez Gimnazjum nr 23
język angielski





język niemiecki



Laureat
Finalista
reprezentacja



Finalista
reprezentacja



Maciej Luberadzki  kl. 6g
Jan Jarmołowicz kl. 6 f
Paweł Żoładek kl. 6 d
Patryk Mejza kl. 6 c
Kamil Jałowiczor kl. 6 g
Katarzyna Lizak kl. 6 g

Emine Güler kl. 6 f
Martyna Kubicka kl. 6

Konkurs Języka Angielskiego „Easter  Fun” organizowany przez Pałac Młodzieży w Szczecinie

3. miejsce drużynowo

Dominik Podlipniak kl. 4 e
Julia Nowowiejska kl. 4 e
Katarzyna Białkowska kl. 4 e
Maciej Salak kl. 4 e
Wiktoria Knobelsdorf kl. 4 e

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego„Olimpus”

16. miejsce
22. miejsce
25. miejsce

Jan Jarmołowicz kl. 6 f
Piotr Pliszka kl. 6 g
Marcin Machałowski kl. 6 f

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wynik bardzo dobry

wyróżnienie







 

Piotr Pliszka kl. 6 g
Jakub Sikora kl. 6 c
Martyna Plust
Wiktoria Pełka
Katarzyna Malicha
Leszek Mistyk kl. 4 e
Marcin Gieroń kl. 4 c
Dorota Jarocka kl. 5 d
Piotr Szlendak kl. 6 f
Kacper Drozdek kl. 6 c
Patryk Mejza kl. 6 c
Oskar Bałdyga kl. 6 g

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek”

wynik bardzo dobry

Dominika Jurczyk
Oskar Sybis
Jakub Grabowski
Jakub Kolasiński

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik’

Laureat
wynik dobry
wynik dobry

Piotr Pliszka kl. 6 g
Jakub Sikora kl. 6 c
Kacper Drozdek kl. 6 c

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus”

Laureat
Laureat

Piotr Pliszka kl. 6 g
Marcin Gieroń kl. 4 c

Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Laureat
Laureat
Finalista

Piotr Pliszka 6 g
Kacper Drozdek 6 c
Marcin Machałowski kl. 6 f

Konkurs Matematyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Laureat
Finalista
Finalista
Finalista

Piotr Pliszka kl. 6 g
Marcin Machałowski kl. 6 f
Kacper Drozdek kl. 6 c
Jakub Sikora kl. 6 c

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczo – Informatyczny „Przyrodnicze triki matematyki i informatyki”

3. miejsce



3. miejsce



reprezentacja klas 4:
Marcin Gieroń  kl. 4 c
Daniel Marczak kl. 4 c
Rafał Dzierzęcki kl. 4 c

reprezentacja klas 5:
Paulina Czaplińska kl. 5 e
Kamila Kuźniar kl. 5 e
Natasza Spaczyńska kl. 5 e

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Przyrodnik’ organizowany
przez V LO w Szczecinie

3. miejsce
4. miejsce
5. miejsce

Piotr Pliszka kl. 6 g
Jan Jarmołowicz kl. 6 f
Marcin Machałowski kl. 6 f

Miejski Konkurs na Najciekawszą Turystycznie Szkołę organizowany przez Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego i Pałac Młodzieży w  Szczecinie

1. miejsce

SKKT

Regionalny Konkurs na najaktywniejsze Szkolne Koło Turystyczno - Krajoznawcze organizowany przez PTTK w Szczecinie

4. miejsce
Puchar Prezydenta miasta Szczecin

SKKT

Międzyszkolny Konkurs „Puszcze oraz parki Szczecina”

reprezentacja

Ewa Krzywicka kl. 5 a
Paweł Gieroń kl. 5 b
Jakub Ereciński kl. 6 f

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pod patronatem Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych

2. miejsce
wyróżnienie


Laura Dobrowolska
Oliwia Zamiela
Natalia Kulesza
Weronika Gregorczyk kl. 4 f

IX Miejski Konkurs Poezji Optymistycznej

3. miejsce

Oskar Bałdyga kl. 6 g

Międzynarodowy konkurs „Zamki, pałace, dwory i dworki w otoczeniu parków"

reprezentacja

Magdalena Bogucka kl. 5 c
Wojciech Stefański kl. 5 e
Weronika Wardęcka kl. 5 e

XI Festiwal Piosenki  Bożonarodzeniowej

wyróżnienie -soliści

Natalia Małecka kl. 6 f

Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Szantowej organizowany przez SP nr 65 w Szczecinie

3. miejsce

Natalia Małecka kl. 6 f

Festiwal Piosenki Angielskiej organizowany przez SP nr 51 w Szczecinie

1. miejsce
Finalistka

Julia Puk kl. 4 d
Natalia Małecka kl. 6 f

 SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

DZIEWCZĘTA

Liga biegowa

1. i 2. miejsce

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

3. miejsce

 

Dzień Sztafet

1. miejsce

 

Turniej Zaprzyjaźnionych Szkół – PR kl. 5 -6

2. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Ręcznej

2. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Ręcznej

2. miejsce

 

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej PR

1. i 2. miejsce

 

Finał Mistrzostw Szczecina w Mini PR

2. miejsce

 

Mistrzostwa Regionu B w Mini Piłce ręcznej

1. miejsce

 

I Wojewódzki Turniej PR dziewcząt i chłopców klas VI „Nadzieja PR”

1.i 2. miejsce

 

Regionalny Turniej Piłki Ręcznej kl. 6

1. miejsce

 

Turniej PR dla dziewcząt kl. 4

1.miejsce

 

Sztafety LA klas 1 - 3

2. i 5.  miejsce

 

Drużynowy Trójbój LA klas 4 dziewcząt i chłopców

1. miejsce

 

Liga biegowa dziewcząt i chłopców

1. i 2. miejsce

 

Finał Wojewódzki w czwórboju LA

1. miejsce

 

Finał Krajowy IMS w czwórboju LA

9. miejsce

 

Drużynowy Turniej o „Puchar Ronda” – szermierka

4.miejsce

 

Indywidualny Trójbój LA

3. miejsce

Klaudia Abram

Finał wojewódzki w trójboju LA

10. miejsce

Klaudia Abram

CHŁOPCY

Sztafetowe  biegi przełajowe

2. miejsce

 

Drużynowy Turniej o „Puchar Ronda” – szermierka

3. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej PR

7. miejsce

 

Półfinał Wojewódzki w PN kl. 4

2. miejsce

 

Turniej piłki nożnej w SP 65 w Szczecinie

1. miejsce

 

Mistrzostwa Regionu B w Mini Piłce ręcznej

1.miejsce

 

Drużynowy Czwórbój LA dziewcząt i chłopców kl. 6

1.i 2. miejsce

 

Finały Wojewódzkie w Piłce Nożnej

1. miejsce

 

Sztafety LA klas 1 - 3

2. miejsce

 

Rozgrywki kl. 4 w piłce nożnej

1.miejsce

 

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

3. miejsce

 

Finał Mini Piłki Nożnej kl. 4

4. miejsce

 

Regionalny Turniej Piłki Ręcznej

3. miejsce

 

Rozgrywki klas 4 w PN

2. miejsce

 

VIII Dąbski Bieg Uliczny

 

 

Finał Wojewódzki Szkół Podstawowych w PN

4. miejsce

 

Finał Krajowy Mistrzostwa Polski Mini PR

3. miejsce

 

Turniej PR  plażowa

1. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej PR kl. 6

2. miejsce

 

Turniej Piłki Ręcznej

2. miejsce

 

Liga biegowa

3. miejsce

 

Dzień Sztafet

2. miejsce

 

Jesienny Turniej PR o Puchar Dyrektora SP 71 w Szczecinie

4. miejsce

 

Turniej PR o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

5. miejsce

 

Turniej PR kl. 6 – Dąbie Cup

1. miejsce

 

Mikołajkowy Turniej PR kl. 4-6

2. i 4. miejsce

 

Turniej Piłki Nożnej „LWY GDAŃSKIE”

5. miejsce

 

Finał Mistrzostw Szczecina w Mini PR

2. miejsce

 

XVI Międzynarodowy Turniej PR o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

1. i 6. miejsce

 

Turniej piłki nożnej

1. miejsce

 

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

1. miejsce

 

Indywidualny Trójbój LA

1. miejsce

Kacper Janusz

Finał wojewódzki w trójboju LA

10. miejsce

Kacper Janusz