Zastępca
   Rafał Malujda

UWAGA !!!

Uprzejmie informuję, że termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego
do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach
podstawowych zostanie przesunięty. Wnioski o przyjęcie będą mogli
Rodzice składać od dnia 4 marca 2021 r. do dnia 24 marca 2021 r. za
pośrednictwem systemu Nabór.
Przesunięciu ulegną również pozostałe terminy
postępowania rekrutacyjnego, w tym terminy składania dokumentów do
przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w publicznych
szkołach podstawowych, na rok szkolny 2021/2022.

W dniach 26 i 27 czerwca „Motylki” i „Biedronki” uroczyście zakończyły „rok przedszkolny”. Z tej okazji przygotowano programy artystyczne, w czasie których dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze na temat przedszkolnych zabaw i zbliżających się wakacji. Rodzice z dumą i uśmiechem na twarzy patrzyli na swoje pociechy, nagradzając je gromkimi brawami. Po części artystycznej Pan Dyrektor uroczyście wręczył dzieciom pamiątkowe dyplomy i książeczki, a także podziękowania rodzicom. Na zakończenie wszyscy goście zaproszeni zostali na słodki poczęstunek, w czasie którego wspominano miniony rok w przedszkolu.

Wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych przygód wakacji.

W dniu 13.06.2013 w  przedszkolu w grupie „Biedronek” i „Motylków” gościły Panie ze Straży Miejskiej. Z okazji zbliżających się wakacji rozmawiały z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas wyjazdów rodzinnych. Przypomniały podstawowe zasady poruszania się po drogach, omówiły zagrożenia wynikające z korzystania z kąpielisk w miejscach niedozwolonych i zabawach przy ruchliwych ulicach. Przedstawicielki Straży Miejskiej rozmawiały z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa podczas przebywania w domu i poza nim. Zwracały szczególną uwagę na to, jak ważna jest bezpieczna zabawa w obecności kogoś dorosłego oraz umiejętność odmawiania przyjmowania upominków od nieznajomych oraz nie oddalania się od opiekunów. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w dyskusji, opisywały sytuacje przedstawione na rysunkach, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i zadawały pytania, na które otrzymywały wyczerpujące odpowiedzi. Na koniec spotkania strażniczki wręczyły dzieciom kolorowanki na temat lata i sportów wodnych.

13 czerwca uczniowie z grup 0 wybrali się na sportowy piknik. Po kilku konkurencjach i biesiadowaniu na łonie natury, odwiedzili nas policjanci, którzy przybliżyli nam trudy swojej pracy. Mieliśmy okazję założyć osprzęt policyjny, posiedzieć za kierownica policyjnego radiowozu i zajrzeć we wszystkie jego zakamarki, za co bardzo panom Policjantom dziękujemy!

Zapraszamy do galerii.

Koźlatka29 maja 2013 r. gościliśmy w naszej szkole dzieci z Przedszkola ,,Słoneczna Dziewiątka”, które przygotowały dla nas niespodziankę. Z ogromna przyjemnością dzieci z grup zerowych oglądały przygotowane przedstawienie pt; ,,Siedem Koźlątek”. Pozdrawiamy i dziękujemy za mile spędzony czas. Dzieciaki i wychowawcy z grup zerowych.

Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji oraz Pani Grażyny Jarockiej z zaprzyjaźnionego przedszkola ,,Baśniowe” za zaproszenie na przedstawienie pt; ,,Kopciuszek”. Z ogromną przyjemnością obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola.

Agnieszka Pacholczyk i dzieciaki z grupy ,,05”