Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Maj 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dzisiaj 278

Wczoraj 637

Miesiąc 19751

Wszystkie 254166

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

6 czerwca 2014 roku w naszej szkole był „Dniem Sportu Szkolnego”. Tym razem dopisała pogoda i frekwencja. Uczniowie klas 0-6 uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach sportowych. Jak zawsze nie zabrakło emocji i dobrej zabawy w rywalizacji międzyklasowej. Nauczyciele wychowania fizycznego czuwali nad prawidłowym przebiegiem konkurencji, w wychowawcy dopingowali swoich podopiecznych do uzyskiwania coraz lepszych wyników sportowych.

 

Zgodnie z programem :

  • Grupy „0”-
  • Klasy I – II – rywalizowały w „Wyścigach rzędów”
  • Klasy III –walczyły o zwycięstwo w grze -„Dwa ognie usportowione”.
  • Klasy IV –uczestniczyły w biegach sztafetowych –wahadłowej i z obiegnięciem. Suma czasów uzyskanych w tych konkurencjach dała następujące rezultaty : I m – kl. IV g,  II m – kl. IV e,  III m – kl. IV a
  • Klasy V rywalizowały o tytuł najbardziej „skocznej” w szkole. W konkursie skoków dodawanych zwyciężyła klasa V d, II m  zajęła kl. V b, a III m – kl. V a. Najlepszy wynik wśród dziewcząt uzyskała uczennica klasy V a –Weronika Jaszek -3 m 74 cm, wśród chłopców- uczeń klasy V f – Artur Kulik skacząc na odległość 4 m 03 cm.
  • Ponadto odbył się turniej klas IV-tych i V-tych w mini piłkę nożną.

 W klasach IV-tych wygrała klasa IV g I , która w finale pokonała klasę IV f I  1: 0. III m wywalczył II zespół klasy IV g. W klasach V- tych –bezkonkurencyjna okazała się kl. V d, zajmując I i II m, zaś na trzecim stopniu podium stanęli reprezentanci kl. V b

  • Klasy VI uczestniczyły w rozgrywkach „Piłki siatkowej” – dziewczęta, „Piłki koszykowej” – chłopcy. Wśród chłopców najlepszą okazała się klasa VI b, II m zajęła kl. VI a, a III m – kl. VI c. Wśród dziewcząt na pierwszym miejscu uplasowała się kl. VI f, na drugim –kl. 6 c, a na trzecim –kl.6 b.

Mamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły będą korzystali z zaproponowanych form aktywności fizycznej, i nie tylko,  w  ciągu całego roku, a w szczególności podczas zbliżających się wakacji, bo

W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH !!!

Wioleta Bergiel