Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dzisiaj 123

Wczoraj 210

Miesiąc 5035

Wszystkie 5035

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

KL. 1 – 3

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 

Klasa I

  

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień/ godzina

Sala

SKKT

E. Wolanicka /E.Gąsiorowicz

sobota

----

SKEM

D. Klimek

zgodnie z planem SKEM

 

Samorząd Uczniowski

K. Karpina/

I. Krawcewicz

zgodnie z planem SU

s. 106

s. 205

Zajęcia wyrównawcze kl.1a

E. Piłat

środa, 11.45- 12.30

s.100

Zajęcia wyrównawcze kl.1b

A. Pacholczyk

poniedziałek, 10.45-11.30

s.100

Zajęcia wyrównawcze kl.1c

M. Kordyka

środa, 10.45-11.30

s.100

Zajęcia wyrównawcze kl.1d

K. Uścinowicz

czwartek, 11.45-12.30

s. 237

Zajęcia wyrównawcze kl.1e

K. Karpina

środa, 13.45-14.30

s. 106

Zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego

K. Biźnia Nowak

piątek, 8.00-8.45

s.200

Koło informatyczne kl.1

M. Pawlak

czwartek, 12.50-13.35

s.111

Koło plastyczne klas 1

K. Uścinowicz

wtorek, 14.45-15.30

s.105

Koło plastyczne klas 1

A. Pacholczyk

poniedziałek, 14.45 – 15.30

s.104

Koło teatralne klas 1

E. Piłat

czwartek, 14.40-15.25

harcówka

Klasa II

 

SKKT

E. Gąsiorowicz/

E. Wolanicka

Sobota

---------

SKEM

D. Klimek

zgodnie z planem SKEM

 

Samorząd Uczniowski

K. Karpina/

I. Krawcewicz

zgodnie z planem SU

s. 106

s. 205

Koło z ciekawą książką

M. Antczak

Wtorek, 14.40-15.25

s. 207

Matematyka

M. Majcher

Wtorek, 15.35-16.20

s. 220

Koło informatyczne klas 2

M. Pawlak

Środa 12.50-13.35

s. 111

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym- Matematyka

M. Kordyka

 

poniedziałek, 15.40-16.20

( co drugi tydzień)

s.105

Koło plastyczne klas 2

K. Uścinowicz

Wtorek , 14.45-15.30

s.105

Koło plastyczne klas 2

A. Pacholczyk

Poniedziałek, 14.45 – 15.30

s.104

Koło teatralne dla klas 2

S. Smoła

Wtorek, 11.45-12.30

harcówka

Zajęcia wyrównawcze
z angielskiego – kl.2 i 3

  K. Biźnia Nowak

Piątek , 8.00-8.45

s. 206

PCK

E. Ucińska

Poniedziałek, 14.40-15.25

s. 206

Zajęcia wyrównawcze kl.2a

I. Krawcewicz

Środa , 15.35- 16.20

s. 205

Zajęcia wyrównawcze kl.2b

M. Wojszwiłło

Czwartek,12.50- 13.35

s. 237

Zajęcia wyrównawcze kl.2c

E. Wolanicka

Wtorek, 14.40-15.25

s. 205

Klasa III

 

SKKT

E. Wolanicka /E.Gąsiorowicz

sobota

----

SKEM

D. Klimek

zgodnie z planem SKEM

 

Samorząd Uczniowski

K. Karpina/

I. Krawcewicz

zgodnie z planem SU

s. 106

s. 205

Koło języka angielskiego

B. Herka

Wtorek, 8.55-9.40

 

Koło informatyczne klas 3

M. Pawlak

Środa 12.50-13.35

s. 111

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym -Matematyka

M. Kordyka

 

Poniedziałek, 15.40-16.20

( co drugi tydzień)

s.105

Koło plastyczne klas 3

B. Stankiewicz

Wtorek , 14.40- 15.25

s. 204

Koło teatralne klas 3

A. Toruń

Piątek, 14.40-15.25

s. 220

Koło teatralne klas 3

S. Smoła

Wtorek, 11.45-12.30

harcówka

PCK i koło „Pomocna dłoń”

E. Ucińska

Poniedziałek, 14.40-15.25

s. 206

LOP

M. Wojszwiłło

Sobota, 8.00-14.00

 

Zajęcia muzyczno-ruchowe dla klas 3

M. Włodarz

Czwartek, 13.45- 14.30

tornado

Zajęcia ruchowe dla klas 3

S. Smoła

Środa, 15.35-16.20

aula

Zajęcia wyrównawcze kl.3a

M. Antczak

Wtorek, 10.45-11.30

s. 200

Zajęcia wyrównawcze kl.3b

M. Majcher

Czwartek, 10.45-11.30

s.100

Zajęcia wyrównawcze kl.3c

S. Smoła

Piątek, 9.50-10.35

s. 200

Zajęcia wyrównawcze kl.3d

B. Stankiewicz

Czwartek, 10.45-11.30

s. 200

Zajęcia wyrównawcze kl.3e

M.Włodarz

Czwartek, 12.50-13.35

s. 200

Zajęcia wyrównawcze kl.3 f

E. Krygier-Gomoliszek

Wtorek, 11.45-12.30

s.100

Zajęcia wyrównawcze kl.3 g

A. Toruń

Środa , 9.50-10.35

s. 200

Zajęcia wyrównawcze kl. 3 i

E. Ucińska

Wtorek, 11.45- 12.30

s. 237

Zajęcia wyrównawcze kl.3 j

E. Gąsiorowicz

Wtorek, 11.45-12.30

s. 200

Zajęcia wyrównawcze kl.3 k

B. Nowacka

Poniedziałek, 11.45-12.30

Czwartek , 14.45-15.25

s. 237

s. 206

 

 

INNE ZAJĘCIA ORGANIZOWANE W SZKOLE

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

 

 

Prowadzący

Klasy

termin

sala

 1.

Renata Marczewska

4b,5e

Poniedziałek, 12.50

s.127

 2.

Lidia Kołtek

4f,4k, 4g,5c,5b,

 

Czwartek, 14.40-15.25

Czwartek, 15.35-16.20

s.18

 3.

Iwona Nuszkowska

1d, 2c, 2c,3j

Wtorek, 10.45

 

 4.

Iwona Rudzka

6c,6f, 6b,4k

Poniedziałek, 14.40-15.25

s.211

4i, 4j,4h, 5d, 5f, 6g

Piątek, 13.45-14.30

5a,6a,6d

Piątek,14.40-15.25

 5.

Iwona Rybeńska

3a, 3g, 3e

Poniedziałek, 8.00

s.126

2a

Poniedziałek, 8.55

2a, 3g

Poniedziałek, 9.50

3d, 3k

Wtorek, 8.00

2b, 3b

Wtorek, 8.55

1e, 3e

Środa, 8.00

3i, 3f, 3g

Środa , 8.55