Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Dzisiaj 33

Wczoraj 241

Miesiąc 3632

Wszystkie 184601

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE   KL. 4 – 6

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

Klasa IV

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień/godzina

 Sala

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym – Młodzi pisarze

M. Rudzka- Łata

Poniedziałek, 14.40-15.25

216

Koło historyczne dla klas 4

J. Bojar

Wtorek, godz. 14.40-15.25

16

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego - kl.4

U. Dąbrowska

Wg planu

211

Zajęcia wyrównawcze z matematyki - kl.4

A. Strojek

Wg planu

125

 

 

Klasa V

Koło recytatorskie

M. Rudzka- Łata

Poniedziałek, 14.30-15.15

216

  Ortografia moja pasja

M. Rudzka- Łata

Piątek, 11.45-12.30

216

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym –

Matematyka moja pasja

A. Sankiewicz

Poniedziałek, 14.40-15.25

238

Koło historyczne dla klas 5

J. Bojar

Wtorek, godz. 14.40-15.25

16

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego - kl.5

U. Dąbrowska

Wg planu

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki - kl.5

A. Strojek

Wg planu

125

 

 

Klasa VI

 

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym – Kreatywne pisanie

M. Rudzka- Łata

Środa,14.40-15.25

216

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym –Matematyka moja pasja

A. Sankiewicz

wtorek, 14.40-15.25

238

Koło historyczne dla klas 6

J. Bojar

Wtorek, godz. 14.40-15.25

16

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego - kl.6

U. Dąbrowska

Wg planu

211

Zajęcia wyrównawcze z matematyki - kl.6

A. Strojek

Wg planu

125

 

 

 

 

zajęcia dodatkowe
klasy 7-8 rok szkolny 2019/2020

 

nazwa zajęć

prowadzący

termin

„English Club”- Koło Języka Angielskiego przygotowujące do konkursów  Anna Cembrowska  piątek
7. lekcja 13.45-14.30
Koło Języka Angielskiego – ćwiczenie umiejętności mówienia i słuchania  Aleksandra Kapusta

 piątek

8. lekcja 14.40-15.25

Zajęcia kulturoznawcze - Wielka Brytania i Stany Zjednoczone Ameryki Północnej

 Aleksandra Kapusta

 poniedziałek

8. lekcja 14.40-15.25

  Koło matematyczne Bernadetta Łukojć   wtorek
8. lekcja 14.40- 15.25

zajęcia wyrównawcze, konsultacje
 klasy 7-8 rok szkolny 2019/2020

 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego  Sylwia Gumowska - Rak  poniedziałek
9. lekcja 15.25- 16.00
 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego  Renata Ogielska  czwartek
8. lekcja 14.40-15.25
 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego  Anna Cembrowska  wtorek
8. lekcja 14.40-15.25
 Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego  Anna Rembelska  czwartek
9. lekcja 15.35-16.20
 Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego  Agata Karpowicz  klasa 8f  wtorek
1. lekcja 8.00-8.45

klasa 8f  środa

8. lekcja 14.40-15.25
 Zajęcia wyrównawcze z historii i wos-u  Anna Czupryniak  poniedziałek
10. lekcja 16.00-16.45
 Zajęcia wyrównawcze z historii i wos-u  Rafał Żmuda  środa

9. lekcja 15.25-16.00

 Zajęcia wyrównawcze z matematyki  Bernadetta Łukojć  środa
7. lekcja 13.45-14.30

 

 Zajęcia wyrównawcze z matematyki  Włodzimierz Michalski

klasy 7 - wtorek
7. lekcja 13.45-14.30 

klasy 8 - piątek

8. lekcja 14.40-15.25 
 Zajęcia podnoszące kompetencje społeczno - emocjonalne  Marta Ilnicka  środa
8. lekcja 14.40-15.25