Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Dzisiaj 1

Wczoraj 299

Miesiąc 3406

Wszystkie 102320

Inspektor Ochrony Danych:

Radosław Jaśkiewicz

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Wiosenny Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Panda”.

Laureaci :Dawid Litwicki z klasy 6a , Michał Życiński z klasy 4 h, Tomasz Królaczyk oraz Magda Kirpluk z  klasy 4a

Wyróżnienia otrzymują  :  Pola Potocka,  oraz Marcin Piwko z  klasy 5a, Zuzanna Królaczyk z klasy 4a i Przemysław Śliwiński z klasy 6a

11.04.2018 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Panda”.

Dyplomy  Laureatów otrzymują: Dawid Litwicki z klasy 6a , Michał Życiński z klasy 4 h  , Tomasz Królaczyk oraz Magda Kirpluk z  klasy 4a.

Dyplomy Wyróżnienia otrzymują:  Pola Potocka,  oraz Marcin Piwko z  klasy 5a, Zuzanna Królaczyk z  klasy 4a i Przemysław Śliwiński z klasy 6a

 

Serdecznie gratuluję Kalina Dembiec

Konkurs recytatorsko-teatralny dla klas III "Miś"

1.Jan Wasilewski, klasa 3j

2.Paulina Olszewska, klasa 3f

3.Hanna Steinke, klasa 3c

 

Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"

Najlepsze wyniki z klas II uzyskali:

1.Milena Mikłasewicz, klasa 2c

2.Cyprian Kloska, klasa 2b

3. Dawid Wdowczyk, klasa 2b

z klas III

1.Maja Lewandowska, klasa 3g

2.Krzysztof Biskupski, klasa 3a

3. Paulina Olszewska, klasa 3f

 

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas I - III "Bezpieczna szkoła":
I m-ce: Karolina Hałasa kl. 1E Julia Prostko kl.3D

II m-ce: Ella Fox kl. 3G
III m-ce: Gabriela Wasilewska kl. 3G
wyróżnienia:
Emilia Nowakowska kl.3K Tomasz Bobola kl.2A Alwin Łachacz kl. 3E Milena Tryba kl. 1E

Konkurs plastyczny dla uczniów z klas pierwszych pt: "Wakacyjne wspomnienia”. W związku z dużą liczbą zgłoszonych prac jury postanowiło nagrodzić uczestników w poszczególnych kategoriach.

 

I POMYSŁOWOŚĆ:

Hannę Bardygę kl 1e

Karolinę Hałasę kl 1e

Wiktorię Woźniak kl 1e

Krystiana de Ruiter kl 1e

 

II KOLORYSTYKA

Aleksandrę Zenka kl 1a

Magdalenę Stańdo kl 1a

Zuzannę Giec kl 1a

 

III TECHNIKI PLASTYCZNE

Anastazję Piotrowską kl 1b

Tymoteusza Konwickiego kl 1c

Tomasza Grabowca kl 1d

 

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

Julia Smyrd kl 1b

Ewa Skrzypczak kl 1b

 Maciej Żurek kl 1c

 Weronika Mazurkiewicz kl 1a

 Eliza Kieres 1b

Aleksandra Kowalska 1b