Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Dzisiaj 3

Wczoraj 166

Miesiąc 3532

Wszystkie 161693

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Nazwa konkursu (adresat) Termin konkursu (data, godzina) Miejsce konkursu Budynek (R-Rydla, N-Nałkowskiej) Organizator szkolny Termin zgłoszenia/wpłaty Wpłata

Konkurs języka angielskiego "English high flier"

28.11.2018 r.

godz. 13 - 14

sala 214

R

Barbara Dziuba

07.11.2018 r.

10 zł

Konkurs plastyczno-techniczny - "Ozdoba świąteczna"

Do dnia 12 grudnia

świetlica 219

 R

TPD - Agnieszka Bobkowicz

Do 12 grudnia

----------

Alfik Humanistyczny dla klas 2-3 i klas 4-6

12.12.2018 r.

kl. 2-3 godz.11.45

kl. 4-6 godz.13.00

czytelnia

 

214

R

Marlena Wojszwiłło, Monika Rudzka- Łata

27.11.2018 r.

9 zł

Olimpus Matematyczny - sesja zimowa

08.01.2018 r.

godz. 13.45

sala 129

czytelnia

R

Magdalena Trybus - Kazior

Do końca listopada

9 zł

Konkurs matematyczny dla kl. 4-6 org. przez XIII LO w Szczecinie

14.01.2019r. godz.13.45

sala 238/czytelnia

R

Ewa Bochnak-Kalczyńska

07.01.2019r.

-------

"Czy można zaprzyjaźnić się z dziećmi z Bullerbyn? "- dla kl.3

maj 2019 r.

czytelnia

R

bibliotekarze

---------

--------

             
             

"Księgarnia" - dla kl.2

kwiecień 2019r. maj 2019 r.-finał

czytelnia 

R

bibliotekarze

----------

--------

             

Olimpus z historii - sesja zimowa

09.01.2019 r.

sala 16

R

Nauczyciele historii

12.12.2018 r.

9 zł

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

21.03.2019 r.

 

R

Anita Sankiewicz

Eliza Owczarek

 

9 zł

Olimpus

przyroda kl.4

przyroda kl.6

biologia kl.5

geografia kl.6 

11.01.2019 r.

godz. 10.45

godz. 12.30

godz. 10.45

godz. 12.45

 

sala 238

sala 30

sala 238

sala 30 

 

R

Agnieszka Matusiak

Renata Marczewska

Monika Kmiecik

Do 15.12.2018 r.

9 zł

Konkurs recytatorski dla klas 1 "Wiersze J.Brzechwy i J. Tuwima"

13.02.2019 r.

godz. 11.45

czytelnia

R

Anna Toruń

Elżbieta Piłat

---------

-------

Szkolny etap XVIII konkursu humanistycznego org. przez XIII LO - eliminacje szkolne dla klas 4-6

22.01.2019 r.

godz. 9.00

 

R

Joanna Piskorowska

zapisy do 17.01.2019 r. --------

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne spojrzenie", o temacie przewodnim "Co nam w duszy gra" - dla klas 4 - 6

25.01.2019 r.

sala 213

R

Kalina Dembiec

--------- --------

VII Konkurs Przyrodniczy org. przez XIII LO - eliminacje szkolne dla klas 4 - 6

23.01.2019 r.

czytelnia

R

Agnieszka Matusiak

do 23.01.2019 r. --------

Konkurs Nauk Przyrodniczych - "Świetlik"

12.03.2019 r.

godz. 8.55

czytelnia

R

Agnieszka Matusiak

do 12.02.2019 r. 10 zł

 Konkurs recytatorski dla kl. 2 i 3 SP

20.02.2019 r.

godz. 10.30

czytelnia

R

Elżbieta Piłat

-------- --------

 Międzyszkolny konkurs

"W krainie bajki i baśni"

 13.03.2019 r.- etap szkolny

04.04.2019 r. - finał

czytelnia R

G. Pławska

G. Szałata-Siudak

-------- ---------

Olimpus z języka angielskiego dla klas 4, 5, 6

 20.03.2019 r. sala 235 R

Anna Jażdżewska

--------- --------

Olimpusek z języka polskiego dla klas 1 - 3

 20.03.2019 r.

czytelnia

sala 106

R

A. Toruń

M. Antczak

--------- ---------

Międzyszkolny konkurs "Opowiedział dzięcioł sowie" dla klas 4 - 6

04.042019 r.   R

G. Pławska

G. Szałata-Siudak

-------- --------

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego "Albas" dla klas 4-6

8 maja 2019 r.   R

A. Jażdżewska - sala 235

K. Dembiec - sala 213

09.05.2019 r. 8.50 zł
             

Czy można zaprzyjaźnić się z dziećmi z Bullerbyn? "- dla kl.3.

16 maja 2019 r.

godz. 11.45

czytelnia R

G. Pławska

G. Szałata-Siudak

---------- ---------

"Księgarnia" - konkurs czytelniczy

14.05.- kl.2a godz.8.55,

kl. 2b godz.10.45

15.05 - kl. 2c godz.9.50,

kl.2e godz.11.45,

kl.2d godz.12.50.

czytelnia R

G. Pławska

G. Szałata-Siudak

---------- ---------