"Pomyślcie, to nic nie boli."

Maj 2022
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych:

Rafał Malujda

   tel.+48-91-852-20-93

 

 
 
 
 

 

RODO-informacje

Szczecińskie Towarzystwo Matematyczne Kangur zaprasza uczniów szkół podstawowych i średnich do udziału w XXXI edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”

  • Konkurs odbędzie się 17 marca 2022 roku.
  • Każdy uczeń zgłoszony do konkursu otrzymuje nagrodę uczestnictwa (zabawka logiczna Zaplątany Kangurek). Nagrodę tę przekazuje uczniowi Szkolny Koordynator Konkursu w dniu zawodów lub w najbliższym dogodnym terminie.
  • Wpisowe za udział w konkursie wynosi 12 zł od uczestnika, wpłaty należy dokonać do dnia 26 stycznia 2022 r. na konto: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 37 w Szczecinie ul. Rydla 6 70-783 Szczecin Bank PKO BP, nr konta 73 1020 4812 0000 0102 0080 0995

Czytaj więcej: MIĘDZYNARODOWY KONKURS „ KANGUR MATEMATYCZNY” (2)

Wiosenny Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Panda”.

Laureaci :Dawid Litwicki z klasy 6a , Michał Życiński z klasy 4 h, Tomasz Królaczyk oraz Magda Kirpluk z  klasy 4a

Wyróżnienia otrzymują  :  Pola Potocka,  oraz Marcin Piwko z  klasy 5a, Zuzanna Królaczyk z klasy 4a i Przemysław Śliwiński z klasy 6a

11.04.2018 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Panda”.

Dyplomy  Laureatów otrzymują: Dawid Litwicki z klasy 6a , Michał Życiński z klasy 4 h  , Tomasz Królaczyk oraz Magda Kirpluk z  klasy 4a.

Dyplomy Wyróżnienia otrzymują:  Pola Potocka,  oraz Marcin Piwko z  klasy 5a, Zuzanna Królaczyk z  klasy 4a i Przemysław Śliwiński z klasy 6a

 

Serdecznie gratuluję Kalina Dembiec

Konkurs recytatorsko-teatralny dla klas III "Miś"

1.Jan Wasilewski, klasa 3j

2.Paulina Olszewska, klasa 3f

3.Hanna Steinke, klasa 3c

 

Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"

Najlepsze wyniki z klas II uzyskali:

1.Milena Mikłasewicz, klasa 2c

2.Cyprian Kloska, klasa 2b

3. Dawid Wdowczyk, klasa 2b

z klas III

1.Maja Lewandowska, klasa 3g

2.Krzysztof Biskupski, klasa 3a

3. Paulina Olszewska, klasa 3f

 

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas I - III "Bezpieczna szkoła":
I m-ce: Karolina Hałasa kl. 1E Julia Prostko kl.3D

II m-ce: Ella Fox kl. 3G
III m-ce: Gabriela Wasilewska kl. 3G
wyróżnienia:
Emilia Nowakowska kl.3K Tomasz Bobola kl.2A Alwin Łachacz kl. 3E Milena Tryba kl. 1E