"Pomyślcie, to nic nie boli."

Lipiec 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych:

Rafał Malujda

   tel.+48-91-852-20-93

 

 
 
 
 

 

RODO-informacje

       

 

 

Z przyjemnością informujemy, że w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie: Ignacy Krzemień kl. 3c, Ignacy Koch kl. 3b, Konrad Karwowski kl. 3b, Ola Tomaszewska kl. 4c i Dawid Zakrzewski kl. 5c.

Wyróżnienie zdobyli: Antoni Gruszewski kl. 2d, Kacper Jakubiak kl. 3e, Helena Wiktor kl. 3b, Paulina Bortnowska kl. 3b, Wojciech Delor kl. 3b, Oliwia Wilczewska kl. 3a, Piotr Stefańczyk kl. 4c, Filip Przeperski kl. 4e, Jakub Stefaniak kl. 5a, Aleksandra Malicka kl. 7a, Krzysztof Biskupski kl. 7a, Piotr Wechmann kl. 7h.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                            Szkolne koordynatorki konkursu:

                                                                                                                                                                            Anita Sankiewicz

                                                                                                                                                                            Małgorzata Majcher

                                                                                                                                                                            Magdalena Kopeć