Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Dzisiaj 281

Wczoraj 380

Miesiąc 10508

Wszystkie 295116

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

UWAGA RODZICE !!! 

 

9 września 2020 r. ŚRODA (klasy 7- 8 w budynku przy ulicy Nałkowskiej 33)

 10 września 2020 r. CZWARTEK (klasy 2-6 w budynku przy ulicy Rydla 6)  

zebrania wychowawców z rodzicami.

Zebrania odbędą się według  przedstawionego poniżej harmonogramu. 

Rodzice proszeni są o dezynfekcję rąk, zasłonięcie ust i nosa, zajmowanie miejsc z zachowaniem dystansu społecznego, a także posiadanie własnego długopisu.

 

HARMONOGRAM DLA RODZICÓW KLAS VIII a,b,d,e

9.09.2020r. godz.17.00

         

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

8A

B.Łukojć

zdalne

8B

A.Knigawka

7

8D

A. Czupryniak

22

8E

E.Lewczuk

45

 

HARMONOGRAM DLA RODZICÓW KLAS VII b,c,e,g

9.09.2020r. godz.17.15

        

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

7B

A. Kapusta

13

7C

A.Szczukiewicz

2

7E

E.Stasiorowska

25

7G

E.Kubera

44

 

HARMONOGRAM DLA RODZICÓW KLAS VII d,f,h,i

9.09.2020r. godz.17.30

        

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

7D

A. Cembrowska

14

7F

R.Żmuda

23

7H

P. Kopczyński

50

7I

R. Łozowska

43

 

HARMONOGRAM DLA RODZICÓW KLAS VII a, VIII c

 10.09.2020r. godz.17.00

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

7A

K.Michalska

31

8C

A.Karpowicz

12

 

 

HARMONOGRAM DLA RODZICÓW KLAS IV-VI

 

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Godzina zebrania

Numer sali

Uwagi

4a

p. Sylwia Czerwonka

17.15

17

 

4b

p. Anna Jerlecka

17.15

127

 

4c

p. M. Maksymczak-Żyła

   ----

---

 

4d

p. Urszula Dąbrowska

17.00

211

 

4e

p. Agnieszka Strojek

17.00

129

 

5a

p. Jarosław Bojar

17.00

16

 

5b

p. Grzegorz Zagórski

17.00

116

 

5c

p. Anna Jażdżewska

17.00

235

 

6a

p. Beata Herka

17.15

32

 

6b

p. Anita Sankiewicz

17.00

238

 

6c

p. Iwona Bachorz

17.30

215

 

6d

p. Jadwiga Jasnowska

17.00

214

 

6e

p. Robert Wojtkowski

17.15

115

 

6f

p. Paweł Gałecki

17.00

30

 

6g

p. M. Rudzka-Łata

17.00

216

 

6h

p. Wioletta Bergiel

17.30

124

 

6i

p. Barbara Dziuba

---

---

 

6j

p. K. Biźnia-Nowak

17.15

213

 

 

HARMONOGRAM DLA RODZICÓW KLAS II-III

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Godzina zebrania

Numer sali

Uwagi

2a

p. Ewa Wolanicka

18.00

205

 

2b

p. Magdalena Kopeć

17.00

205

 

2c

p. Maria Wojszwiłło

17.00

104

 

2d

p. Iwona Nuszkowska

16.00

104

 

2e

p. Magdalena Włodarz

17.15

105

 

3a

p. Anna Toruń

18.00

220

 

3b

p. Małgorzata Majcher

17.00

220

 

3c

p. Ewa Ucińska

16.30

207

 

3d

p. Małgorzata Antczak

18.00

105

 

3e

p. Beata Nowacka

17.15

206