Sierpień 2020

iod@spnt.pl

NFORMACJA DOTYCZĄCA ZWROTÓW ZA NIEWYKORZYSTANE OBIADY

Uprzejmie informujemy, iż osoby ( rodzice, opiekunowie) które płaciły gotówką lub przelewem na konto bankowe za obiady ( za miesiąc marzec) i nie chcą aby nadpłata za niewykorzystane posiłki została uznana na poczet posiłków w nowym roku szkolnym, mogą uzyskać zwrot tej kwoty po spełnieniu poniższych warunków:

1. Osoby które dokonały płatności gotówką:

Złożenie wniosku o zwrot środków finansowych za niewykorzystane posiłki z podaniem numeru rachunku bankowego z danymi adresowymi właściciela konta bankowego, na który dokonamy zwrotu gotówki. Do wniosku należy dołączyć kartę obiadową wraz z paragonem fiskalnym. W przypadku nie posiadania paragonu fiskalnego bądź karty należy we wniosku dopisać, że karta wraz z paragonem została zgubiona. Zakup taki zostanie zweryfikowany w ewidencji zakupionych obiadów. Podpisany wniosek przez rodzica wraz z załącznikami (karta, paragon) proszę składać do szkoły ( urna znajduje się na portierni) do dnia 20.08.2020 r.

1. Osoby które dokonały płatności na konto bankowe:

Złożenie wniosku o zwrot środków finansowych za niewykorzystane posiłki z podaniem numeru rachunku bankowego z danymi adresowymi właściciela konta bankowego, na który dokonamy zwrotu gotówki. Do wniosku należy dołączyć kartę obiadową. W przypadku nie posiadania karty należy we wniosku dopisać, że karta została zgubiona. Zakup taki zostanie zweryfikowany w ewidencji zakupionych obiadów. Podpisany wniosek przez rodzica wraz z załącznikiem (karta) proszę składać bezpośrednio w szkole ( urna znajduje się na portierni) do dnia 20.08.2020 r.

W razie pytań proszę kontaktować się telefonicznie lub e-mailowo :

-budynek ul. Rydla tel: 914668467,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-budynek ul. Zofii Nałkowskiej tel : 914629486, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA: NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTÓW GOTÓWKOWYCH