Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Sierpień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Dzisiaj 44

Wczoraj 186

Miesiąc 1826

Wszystkie 276843

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

W czwartek klasy I - III odwiedziła Pani Zima i podsumowała pierwszy semestr nauki. Okazało się, że wiele się działo: przyjęliśmy do naszej szkolnej dziatwy uczniów klas pierwszych, którzy przepięknie zaprezentowali się w czasie pasowania na ucznia; obchodziliśmy Dzień Dobrej Wiadomości, braliśmy udział w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach, w różnych dziedzinach, dbaliśmy o higienę w Światowym Dniu Mycia Rąk, spacerowaliśmy po Puszczy Bukowej w czasie rajdów, biegaliśmy z Mikołajem, obchodziliśmy Dzień Życzliwości, byliśmy na wielu wycieczkach; naszą szkołę odwiedziły miśki na: Dzień Pluszowego Misia i Dzień Kubusia Puchatka; ważyliśmy plecaki w akcji Lekki Tornister, obchodziliśmy Dzień Chłopaka, Dzień Edukacji; znakomicie uczciliśmy kolejną rocznicę Odzyskania Niepodległości, zapraszaliśmy gości na Dzień Głośnego Czytania; wzorowo zorganizowaliśmy Kiermasz Świąteczny; dbaliśmy o dzieci na Dziecięcych Oddziałach Szpitalnych; zadbaliśmy o zwierzęta w schroniskach, dokarmialiśmy ptaki; bawiliśmy się na Andrzejkach klasowych; śpiewaliśmy na Koncercie Kolęd, braliśmy udział w projekcie Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach; aktywnie liczyliśmy podczas Dnia Tabliczki Mnożenia. Rozwiązano Konkurs na klasy, które w 100% noszą mundurki szkolne - nagrody otrzymały klasy 1 a, b, d, e, 2a, 3c. 

Apel zakończyła inscenizacja pani Zimy, wspólnie z pacynkami, o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie zbliżających się ferii zimowych. Pan Dyrektor poprosił Zimę o śnieg - ciekawe czy spadnie? Dyrekcja i nauczyciele życzą naszym wspaniałym uczniom bezpiecznych i aktywnych ferii zimowych. 

Organizatorki apeli: p. K. Karpina, p. A. Toruń, p. I. Krawcewicz