Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

RODO-informacje

W dniach 06-08.12.2019 r. w Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla w Szczecinie odbył się coroczny Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W zawodach tych wzięły również udział uczennice naszej szkoły..

W kategorii dziewcząt klas 5- tych, po emocjonujących i zaciętych spotkaniach, nasza reprezentacja zajęła ostatecznie 5 m. Zwyciężyła drużyna z SP Dobrzany, 2 miejsce wywalczył zespół „Jedności” Koszalin, a 3 miejsce- CKS Szczecin. Wyróżnienie indywidualne otrzymała w naszej drużynie: Karolina Ciereszko.

Naszą szkołę reprezentowały: Karolina Ciereszko, Kamila Gawrysiak, Daria Dudzik, Vanessa Krajewska, Agata Przybysz, Magdalena Lipińska, Zuzanna Żyłka, Zofia Kwiatkowska, Maja Szukała, Gabriela Wasilewska. Opiekunami zespołu byli: p. Wioleta Bergiel i p. Artur Jerlecki.

W kategorii dziewcząt klas 6- tych uczennice naszej szkoły stanęły na najwyższym stopniu podium, drugie miejsce zajął zespół” Politechniki” Koszalin , a trzecie miejsce przypadło ekipie UKS Dębno.

Najlepszą bramkarką turnieju została nasza uczennica: Wiktoria Węczkowska, a wyróżnienie otrzymała Zuzanna Rybińska.

Dziewczęta wystąpiły w składzie; Zuzanna Rybińska, Zuzanna Cabaj, Oliwia Kręplewska, Natalia Hołownia, Natalia Polakowska, Gabriela Margol, Aleksandra Falkiewicz, Karina Płotkowska, Małgorzta Juszkiewicz, Wiktoria Węczkowska, Zofia Pawłowska, Livia Sierant. Trenerem zespołu jest p. Wioleta Bergiel.

Zespoły , które zajęły miejsca 1- 3, otrzymały pamiątkowe puchary i medale, a wyróżnione zawodniczki - nagrody rzeczowe.