Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Dzisiaj 37

Wczoraj 163

Miesiąc 1801

Wszystkie 272263

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

W  sobotę,  30 listopada 2019r. odbyła się inauguracja akcji "Iskierka  Radości" w Galerii  Kaskada. W uroczystym otwarciu uczestniczyły Władze  Miasta, Dyrektorzy Szkół  oraz Koordynatorzy  akcji. Na scenie odbywały  się  występy  artystyczne uczniów szczecińskich szkół oraz licytacje  cennych  przedmiotów.  Dochód  z licytacji  zasilił  iskierkowe  fundusze. Z naszej szkoły można było obejrzeć występy zespołu  Rytmix, któremu  towarzyszyła  prezentacja  multimedialna  naszej  szkoły. Dzieci  z Rytmixu  zatańczyły swój taniec zbierając gromkie owacje. Bardzo  dziękujemy wszystkim tancerzom oraz Pani Dorocie Żelechowskiej prowadzącej Rytmix, a także Pani Joannie Łykowskiej za przygotowanie  prezentacji multimedialnej o naszej szkole.
Akcja  ,,Iskierka   Radości,,  rusza  po  raz   19. Przez najbliższe trzy miesiące w ramach akcji  w szkołach będą się odbywać aukcje, loterie i występy artystyczne. Finał i podliczanie zebranych pieniędzy w lutym.
 
Przypomnijmy, że nasza  szkoła w  zeszłym  roku    aktywnie włączyła  się w  iskierkowe  działania, a  zebrane  fundusze  to  kwota 3000  złotych, a  także  środki chemiczno – higieniczne, które  przekazaliśmy potrzebującym. Celem naszej akcji było zaktywizowanie uczniów    szkoły do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom.   Cel ten  został  w pełni  osiągnięty,  a wszystkim tym, którzy  wsparli nas w  działaniach serdecznie  dziękujemy.
 
W poniedziałek,   2 grudnia  iskierkowe  ,, Słodkie Dni,,    -  zapraszamy  do  aktywnego  włączenia  się w nasze  działania – w   szkole  prowadzimy  sprzedaż  słodkości  przygotowanych  ze  zdrowych i  smacznych  produktów!
 Szkolni  koordynatorzy  akcji  
Ewa  Ucińska i Renata  Marczewska