Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Maj 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Dzisiaj 173

Wczoraj 250

Miesiąc 5010

Wszystkie 146588

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

 

 

“ Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

jeśli nie wie – wytłumacz,

jeśli nie może – pomóż.”

- Janusz Korczak

 

5 marca 2019 roku otworzyliśmy nasze szkolne drzwi dla dzieci wraz z rodzicami. Rodzice oraz przyszłoroczni pierwszoklasiści, mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Wszystkich zgromadzonych uroczyście przywitał Pan Dyrektor Janusz Cymerman, który w ciepłych słowach zachęcił wszystkie zgromadzone dzieci do edukacji w murach naszej placówki. Powitanie zgromadzonych uświetnił występ taneczny zespołu Rytmix. Następnie wszyscy udali się na spotkanie z nauczycielami i na wycieczkę zapoznawczą po szkole. Dzieci zobaczyły jak wygląda szkolna klasa. Mogły nawet usiąść w prawdziwej szkolnej ławce, brały udział w przygotowanych specjalnie dla nich ciekawych zadaniach, mogły zobaczyć jak wykorzystywane są pomoce dydaktyczne tj. różnego rodzaju gry, liczmany oraz tablice multimedialne. W świetlicy czekał na nie ciekawy eksperyment, a w sali zabaw Tornado zawody sportowe. Pracownia komputerowa, która była na trasie tej wędrówki, również zaciekawiła przyszłych adeptów nauki szkolnej. W bibliotece dzieci zostały wprowadzone w świat dziecięcej literatury i zobaczyły nasz bogaty księgozbiór. Zwiedzający mogli również podziwiać osiągnięcia sportowe naszych uczniów w postaci licznych pucharów, medali i dyplomów oraz bogatą kolekcję zdjęć i podziękowań z różnych uroczystości szkolnych i pozaszkolnych. Dzień Otwarty Szkoły był okazją do spotkania się z nauczycielami uczącymi w edukacji wczesnoszkolnej, grupach przedszkolnych i nauczycielami świetlicy oraz do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji na indywidualność drugiego człowieka. Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym. A zatem do zobaczenia we wrześniu!

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Nauczyciele wychowania przedszkolnego

Nauczyciele świetlicy