Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Dzisiaj 37

Wczoraj 147

Miesiąc 4957

Wszystkie 139380

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje


Dmuchane zjeżdżalnie, loteria, taneczne występy zespołu Rytmix, gry sportowe i pokazy jiu-jitsu. A do tego pyszny bufet, grill i grochówka tak dobra, że palce lizać!. Z atrakcji przygotowanych na Festyn Rodzinny skorzystała cała społeczność szkolna i rodzice. Tradycją Naszej Szkoły stała się już impreza, podczas której żegnamy lato. Pogoda dopisała, więc na świeżym powietrzu w sobotnie przedpołudnie pojawiło się wielu gości. Dzieci ustawiały się w niekończących się kolejkach do dmuchanych zjeżdżalni. Wykonywały podskoki, ślizgały się do zdarcia portek lub utraty tchu. Przyjechał patrol policji. Nic złego się nie stało! Za to zainteresowani pracą policjantów mogli zajrzeć do środka radiowozu i sprawdzić swoje umiejętności na symulatorze jazdy na motocyklu. Nie brakowało chętnych! Przy okazji można było oznakować rower.

Dzięki temu uchronimy się przed kradzieżą dwukołowego pojazdu. Atrakcją okazał się też pokaz wyszkolenia policyjnego psa. Strażacy, którzy pojawili się na boisku szkolnym, uwijali się jak w ukropie. Pożar? Nic z tych rzeczy. To rozpalone ciekawością dzieci chciały wejść do wozu bojowego i sprawdzić swoje możliwości. Pewnie niejeden uczeń zapragnął zostać strażakiem i bohatersko pomagać ludziom. W radosną i taneczną atmosferę wprowadził wszystkich zespół Rytmix. Dziewczynki brawurowo wykonywały układy do nowoczesnych rytmów muzycznych. Młodzi adepci sztuk jiu jitsu „Anzen” pokazali, jak zręcznie i zgodnie z zasadami honorowej walki powalić przeciwnika. Trenerzy zachęcili do ćwiczeń rodziców i dzieci. Festyn stał się też okazją do sportowych zmagań i aktywnego spędzenia sobotniego przedpołudnia. Na spragnionych czekała kawa i herbata. Zmęczeni wrażeniami mogli posilić się domowym wypiekami. Nasze panie kucharki ugotowały tak pyszną grochówkę, że po chochlę strawy ustawiały się kolejki. Jeszcze inni kosztowali grillowanej kaszanki lub kiełbaski. Grill działał jeszcze po oficjalnym zakończeniu imprezy. Pan Dyrektor SP nr 37 Janusz Cymerman pragnie złożyć podziękowania sponsorom: Hurtowni Mięsa i Drobiu „Madar”, Firmom: „Zborek” i „Margo”, Piekarni Pana Marka Kozłowskiego, Spółdzielni Mieszkaniowej „Dąb”, Firmie „Drobimex” i Radzie Rodziców przy SP37. Dziękuje również nauczycielom i pracownikom obsługi oraz wszystkim gościom za wspólną zabawę.